• Русский
  • Українська

(044)501-53-38
(067)406-44-42
(093)203-20-23

Натяжні стелі

Якісні натяжні стелі для вашого будинку

Ремонт квартир

Професійний ремонт квартир під ключ

Дизайн ресторанів

Дизайн інтер'єру приміщень і рекламні вивіски

Сучасний дизайн

Сучасні ідеї за прийнятними цінами

Нові технології

Ще один вид енергозберігаючих систем
- Це комплексна система
розумний будинок

Економимо в будинку

Енергія сонця і води для Приватного будинку
Опалення приватного будинку,
Система тепла підлога

Послуги електрика

Монтаж і проектування Електромереж

Проекти будинків

Індивідуальне проектування

Збірно - монолітні перекриття «Терріва»


перекрытия Террива Ще на початковому етапі будівництва виникає питання вибору перекриттів, при якому важливо враховувати такі фактори як міцність, легкість, простота установки, а також тепло-і звукоізоляція. Що володіють даними властивостями, збірно-монолітні перекриття «Терріва» боле десяти років широко застосовуються в багатьох країнах Європи і Скандинавії. На сьогоднішній день, наша компанія рада запропонувати їх і в Україні.

преимущества террива«Терріва» має відчутні переваги перед іншими перекриттями в малоповерховому будівництві та реконструкції житлових будівель. Як відомо, універсальних рішень, придатних для абсолютно будь-якого виду будівництва попросту не існує, і всі вони розробляються для певних класів будівель і споруд. Саме тому слід зазначити, що перекриття «Терріва» не рекомендується застосовувати в промисловому будівництві, де величина змінних навантажень становить більш ніж 5,0 kH / m2 (500 кг / м 2).

технология терриваОсобливість даної технології полягає в часто ребристому перекритті, яке складається з легких залізобетонних балок, пустотілих блоків та монолітного бетону, який заливається при будівництві. Все це робить «Терріва» більш легким перекриттям, ніж монолітні, виготовлені із застосуванням плит БПР. Установочні роботи при цьому виконуються ручним способом без застосування будь-яких складних будівельних механізмів, так як вага балок становить 12кг / м, а пустотілих блоків 14,5 кг.

монтаж перекрытий терриваКрім цього, для монтажу перекриттів відпадає потреба в опалубці, що істотно прискорює роботи. Вага 1м2 перекриття «Терріва» з урахуванням верхнього шару бетону становить близько 260 кг, а вага традиційних залізобетонних перекриттів 360 кг. Враховуючи різницю в 120 кг, площа перекриттів в 200м2 з використанням блоків «Терріва» дозволяє досягти економії у вазі - 24 тони!

Вартість матеріалу 1м2 збірно-монолітного перекриття «Терріва»
(блок і балка) - 200 грн. / м2
Вартість монтажу 1м2 збірно-монолітного перекриття «Терріва»
(опалубка, блок, балка) - 100 грн. / м2

Замовити

Ви можете зробити заказ прямо на сайті.
Ми розглянемо його і зв'яжемся з вами