• Русский
  • Українська

(044)501-53-38
(067)406-44-42
(093)203-20-23

Натяжні стелі

Якісні натяжні стелі для вашого будинку

Ремонт квартир

Професійний ремонт квартир під ключ

Дизайн ресторанів

Дизайн інтер'єру приміщень і рекламні вивіски

Сучасний дизайн

Сучасні ідеї за прийнятними цінами

Нові технології

Ще один вид енергозберігаючих систем
- Це комплексна система
розумний будинок

Економимо в будинку

Енергія сонця і води для Приватного будинку
Опалення приватного будинку,
Система тепла підлога

Послуги електрика

Монтаж і проектування Електромереж

Проекти будинків

Індивідуальне проектування

Вінілове підлогове покриття LG Decotile


У багатьох назву LG безперечно викликає асоціації з різного роду електронікою, проте крім цього, компанія LG Hausys займається виготовленням сучасних якісних підлогових покриттів, особливу увагу серед яких заслуговує вінілова плитка LG Decotile. Декотайл володіє відмінними характеристиками, об'єднуючи в собі гідності інших підлогових покриттів, він захищений від зносу як ламінат, не схильний до дії вологи як вінілове покриття, а також міцний як керамічна плитка.

 

В ході проведених випробувань було доведено, що вінілова плитка LG Decotile є абсолютно вологозахищеним матеріалом, який здатний витримати в ході експлуатації більше десяти мільйонів кроків. Також, матеріал володіє захистом від вицвітання поверхні завдяки спеціальному шару і відрізняється хорошою теплоізоляцією і захистом від зовнішніх шумів. Все це говорить про вінілової плитці Декотайл, як про підлоговому покриття, яке ідеально підійде практично для будь-якого типу будинку, як для виробничого цеху, торгового центру, так і для приватного будинку.

Пропонуємо наступні розцінки і зразки LG Decotile:


⇒ Вартість укладання підлогових матеріалів

Плити LG Decotile 920 x 180 мм - Ціна: 32 $/м2 *

Плити LG Decotile 450 x 450 мм - Ціна: 32 $/м2 *

Плити LG Decotile 940 x 186 мм - Ціна: 32 $/м2 *

 


Структура LG Decotile

LG Decotile являє собою багатошарове підлогове покриття, яке відрізняється підвищеними експлуатаційними показниками для приміщень, з абсолютно різним ступенем навантаження на підлогу. Вінілова плитка Декотайл - це відносно новий продукт на Українському ринку, який увібрав в себе всі переваги інших матеріалів, які широко використовуються в сучасному ремонті та будівництві (ламінат, паркет, лінолеум, плитка та ін.)

Матеріал складається з таких шарів:

Як показує практика, Декотайл зарекомендував себе як відмінне рішення. Дрібний кварцовий пісок, який входить до складу плит є запорукою стабільності статі, а також зводить нанівець ймовірність руйнування плит в місцях стикування.

Шар мелкоизмельченного натурального каменю в свою чергу забезпечує підвищений захист від зовнішніх шумів, а також відіграє роль теплоізоляції. Крім цього, даний шар забезпечує захист від точкових ударів (наприклад, не схильний до руйнування від жіночих підборів), а також не допускає появу плям і ковзання.

Слід також зауважити, що компанія LG проробила чималу роботу, щоб зробити підлоговий матеріал екологічно чистим. Завдяки зусиллям компанії, виробництво не використовує, щонайменше, 28 речовин, які по сей день застосовуються у виготовленні інших вінілових покриттів.

Декоративний шар плит створюється за допомогою технології 3D нанесення самих різних варіантів малюнка. Завдяки цьому, плити можуть мати фактуру широкого ряду матеріалів, таких як дерево, морська галька, шкіра, дерево, камінь, або навіть метал.

Широкий ряд декору плит, дозволяє підібрати саме той варіант, який найбільш точно відповідатиме вимогам дизайн проекту. З точки зору укладання матеріалу, то даний процес також не вимагає великих сил і витрат часу, проте для якісного виконання роботи, майстер повинен володіти майстерністю і бути досвідченим фахівцем.


Переваги плит LG Decotile

Довгий термін експлуатації

Багатошарова конструкція плит LG Decotile, яка розроблена фахівцями південнокорейської компанії забезпечує матеріалу досить довгий термін експлуатації. Плити здатні витримати до 10 мільйонів кроків. При цьому вони не руйнуються, не допускають наявність складних плям, а також, завдяки спеціальному шару не втрачають свій первинний відтінок.

Крім цього, вінілові плити LG Decotile відрізняється підвищеними теплоізоляційними властивостями, не пропускає шум, а також травмобезпечна завдяки нескользящей поверхні. Слід також відзначити, що висока якість підлогового покриття забезпечується новітніми технологіями виробництва за міжнародними стандартами якості.

Екологічна чистота

LG Decotile, однозначно є одним з найбільш екологічно чистих підлогових покриттів в світі. При виробництві вінілового покриття, як правило, використовується близько 32-ох хімічних речовини, які особливо шкідливі для людини. Фахівцям LG вдалося скоротити в своїй розробці це число до 28 матеріалів. Інші чотири речовини використовуються, однак частка їх аж в 100 разів менше допустимої!

Эстетичный вид

Вінілові плити Decotile є універсальним покриттям підлоги, яке завдяки своїй надійності і міцності підходить для всіх типів приміщень. Крім цього, зовнішній вигляд матеріалу має близько 100 різновидів. Серед варіантів декору плит є практично все - дерево, метал, керамічна плитка, морська галька, природний камінь і ін. Така різноманітність зовнішнього вигляду дозволяє личити саме той варіант, який найбільш точно підійде до вимогою дизайну приміщення.

Широкі можливості використання

LG Decotile, крім використання в якості підлогового покриття, може застосовуватися як матеріал для оздоблення стін. Широкий ряд варіантів зовнішнього вигляду плит дозволить підкреслити особливий стиль приміщення. Крім цього, завдяки еластичності LG Decotile, даний матеріал може застосовуватися на різних кривих поверхнях.

Практичність

Вінілові плити Декотайл відрізняються також стійкістю до, різного роду, плямам і забруднень. Завдяки своїй міцності, вони чудово справляються з механічними пошкодженнями. Еластичність плит в свою чергу також підвищує міцність при точкових ударах. Крім цього даний матеріал є вологостійким і невибагливим. Його легко чистити і мити.

Наша компанія здійснює продаж вінілових плит LG Decotile а також надає послуги професійного укладання матеріалу. У нас ви знайдете широкий вибір плит різної фактури і малюнка. Ми гарантуємо високу якість матеріалу, а також професійне виконання укладки.


 Приклади робіт з укладання LG Decotile

 


* - Вартість матеріалу розраховується в гривнях за поточним курсом валют на день покупки

Замовити

Ви можете зробити заказ прямо на сайті.
Ми розглянемо його і зв'яжемся з вами