• Русский
  • Українська

(044)501-53-38
(067)406-44-42
(093)203-20-23

Натяжні стелі

Якісні натяжні стелі для вашого будинку

Ремонт квартир

Професійний ремонт квартир під ключ

Дизайн ресторанів

Дизайн інтер'єру приміщень і рекламні вивіски

Сучасний дизайн

Сучасні ідеї за прийнятними цінами

Нові технології

Ще один вид енергозберігаючих систем
- Це комплексна система
розумний будинок

Економимо в будинку

Енергія сонця і води для Приватного будинку
Опалення приватного будинку,
Система тепла підлога

Послуги електрика

Монтаж і проектування Електромереж

Проекти будинків

Індивідуальне проектування

Декоративні блоки


декоративный блок

Блоки «декоративний», або «гладкий», розмірами 390х190х140мм, марки М-100 являють собою ідеальне рішення для зведення парканів. Декоративні блоки виконані з бетону і є стійкими до атмосферних впливів, особливо міцні та довговічні.

Застосовуючи співвідношення і комбінації різних кольорів, форм кладки, переміни рваною і гладкою поверхонь, можна отримати індивідуальний і оригінальний паркан, перевагами якого будуть надійність, стиль і безумовно - довговічність.


Характерним для даних декоративних блоків є наявність подвійної «особовий» частини. Забір, виконаний в товщину один блок (140мм), буде мати привабливий малюнок із зовнішньої і внутрішньої сторони. Виконання колон при цьому також може включати кілька варіантів. Крім цього, для зведення 1 кв. м. забору буде потрібно всього лише 12,5 блоків.

стена из блоков

Використання декоративних блоків може на порядок знизити вартість робіт, в порівнянні, наприклад з цегляною кладкою. Швидкість блокової кладки значно вище, і крім цього, сама робота вимагає менше поперечних розшивочних швів.

Для виконання забору з декоративних блоків, необхідний стрічковий фундамент з п'ятикутними армуванням, глибина якого 600 - 800 мм; товщина 300 - 400 мм. Найнижчою точкою може бути і рівень землі, так як блок не схильний до негативних впливом вологи.

Замовити

Ви можете зробити заказ прямо на сайті.
Ми розглянемо його і зв'яжемся з вами