• Русский
  • Українська

(044)501-53-38
(067)406-44-42
(093)203-20-23

Натяжні стелі

Якісні натяжні стелі для вашого будинку

Ремонт квартир

Професійний ремонт квартир під ключ

Дизайн ресторанів

Дизайн інтер'єру приміщень і рекламні вивіски

Сучасний дизайн

Сучасні ідеї за прийнятними цінами

Нові технології

Ще один вид енергозберігаючих систем
- Це комплексна система
розумний будинок

Економимо в будинку

Енергія сонця і води для Приватного будинку
Опалення приватного будинку,
Система тепла підлога

Послуги електрика

Монтаж і проектування Електромереж

Проекти будинків

Індивідуальне проектування

Будівельні матеріали


Продаж будівельних матеріалів

Наша компанія пропонує високоякісні будівельні та ремонтно-оздоблювальні матеріали за доступними цінами. Ми здійснюємо продажу вроздріб, а також пропонуємо асортимент товарів оптом в необхідному для вас обсязі.

Якщо ви шукаєте продаж будівельних матеріалів, ви потрапили за адресою. Асортимент представленої тут продукції постійно поповнюється. Ми пропонуємо тільки ті матеріали, в яких впевнені, які пропонуємо замовнику і використовуємо в процесі виконання ремонту, обробки приміщень, а також будівельних робіт.

Наші можливості дозволяють виконувати доставку товарів в Києві та по області.

На даний момент, ми раді запропонувати Вам вінілове підлогове покриття від відомих виробників - Allure Floor, ArtTile і LG Decotile. Вінілові плити є відмінною альтернативою ламінату, паркету та іншим відомим підлоговим матеріалами. Продукція відповідає міжнародним стандартам якості, є екологічно чистою і пожежобезпечною. Вінілові плити підійдуть для всіх видів приміщень. Вони практичні, відрізняються підвищеною зносостійкістю, і тому можуть бути використані як в житлових приміщеннях, так і в офісах, торгових центрах і навіть виробничих цехах.

Наш асортимент матеріалів включає і високоякісний ламінат Egger Classic від відомого німецького виробника. Потрібно сказати, що на сьогодні цей він є одним з найкращих пропозицій на ринку оздоблювальних підлогових матеріалів.

Міжповерхові перекриття Теріва - це відносно нова пропозиція на ринку. У країнах Європи дана технологія широко відома в будівництві котеджів. В Україні вона з'явилася відносно недавно, проте з кожним роком набуває все більшої популярності. Такі перекриття не вимагають залучення спеціальної техніки при монтажі, не створює суттєвого навантаження на стіни будівлі.  

Плити Поліфасад - це відмінний спосіб для зовнішньої обробки будинку. Поліфасад - це система 3 в 1, яка є облицюванням фасаду, утеплювачем, а також захистом стін від руйнуючих дій. Це економія коштів, часу і сил для Вас. Завдяки різним варіантам текстури, зовнішня частина плит Поліфасад може мати вигляд цегли, каменю, гальки та інших матеріалів, які відповідають Вашим вимогам.

Замовити

Ви можете зробити заказ прямо на сайті.
Ми розглянемо його і зв'яжемся з вами