• Русский
  • Українська

(044)501-53-38
(067)406-44-42
(093)203-20-23

Натяжні стелі

Якісні натяжні стелі для вашого будинку

Ремонт квартир

Професійний ремонт квартир під ключ

Дизайн ресторанів

Дизайн інтер'єру приміщень і рекламні вивіски

Сучасний дизайн

Сучасні ідеї за прийнятними цінами

Нові технології

Ще один вид енергозберігаючих систем
- Це комплексна система
розумний будинок

Економимо в будинку

Енергія сонця і води для Приватного будинку
Опалення приватного будинку,
Система тепла підлога

Послуги електрика

Монтаж і проектування Електромереж

Проекти будинків

Індивідуальне проектування

Онлайн питання

Пристрій стін в будинках

будівництво стін будівництво стін будівництво стін

Будівництво котеджів на увазі вирішення багатьох завдань, наприклад, вибір матеріалу, з якого будуть побудовані стіни будинку. Зараз, крім цегли і дерева, все частіше стали застосовувати в будівництві стін інші матеріали. Наприклад, часто застосовують каркаси з дерева, легкий бетон, різні щитові панелі, пустотілі блоки, піноблок та ін. З таких сучасних матеріалів будівництво відбувається набагато швидше, ціни на них нижчі, ніж на традиційні матеріали, а також вони мають більш легку вагу.

Ми пропонуємо Вам будівництво стін з усіх видів матеріалів:

Ознайомитися з прайсом будівельних робіт можна тут


устройство стен

Зведення стін в будівництві котеджу. При виборі матеріалу, використовуваного в будівельних роботах, не варто забувати про функції, які повинні виконувати стіни.

Будівельний матеріал повинен бути довговічним, захищати від несприятливого впливу навколишнього середовища, а найголовніше, витримувати механічне навантаження від вище стоять поверхів, розташованої на них меблів та інших речей. А внутрішні стіни виконують ще й функцію перегородок.

Матеріал, з якого виготовлені стіни, повинен володіти термоізоляційними, звукоізоляційні властивості, по вогнестійкості повинен відповідати протипожежним нормам.

Ну і звичайно, зовнішній вигляд стін вашого котеджу повинен естетично привабливо виглядати, мати оригінальний красивий дизайн.

Стіни з пористого бетону

Строительство стен - ячеистый бетонУ малоповерховому будівництві все більшої популярності набувають стінні блоки з комірчастого бетону, основним видом якого є автоклавний газобетон. Цей матеріал складається з портландцемента, винищити і меленого кварцевого піску. Високоміцна комірчаста структура утворюється в результаті поризации формувальної маси газом, що виділяється при взаємодії газообразователя(алюмінієвої пудри) з гідроксидом кальцію.

Автоклавна обробка підвищує міцність матеріалу, зменшуючи капілярну пористість. Дрібні сферичні пори, що утворилися, не заповнюються при об'ємному водонасиченні.

Стены из ячеистого бетона

 

Виробники виробів з комірчастого бетону - поставляють стінні блоки певних геометричних розмірів, що дозволяє виконувати кладку не лише з цементно-піщаної суміші розчину, але і на спеціальному мінеральному клеї. Товщина швів в кладці не перевищує 3 мм Таким чином покращуються теплотехнічні властивості стін, оскільки виключається утворення містків холоду із-за цементно-піщаного шва.

Стіни з комірчастого бетону не перешкоджають повітрообміну, тобто здатні "дихати", а завдяки високій паропроникності - регулювати вологість повітря.

В результаті у внутрішніх приміщеннях встановлюється сприятливий клімат, близький до мікроклімату дерев'яних будинків. Цей матеріал володіє також і шумопоглинаючими властивостями.

Для зовнішньої обробки стін з комірчастого бетону рекомендується використати вологозахисні паропроникні покриття, наприклад, водно-дисперсійні акрилові фарби. Можна облицьовувати стіни лицьовою цеглиною. Проте в подібному випадку необхідно передбачити повітряний проміжок і вентиляційні продухи. Деякі забудовники зводять удома, в яких з комірчастого бетону зроблені не лише стіни, але і плити перекриття, покриття, перемички та ін.

Стіни з керамзитобетону

Стены из керамзитобетонаЯкщо в якості заповнювача застосовувати керамзит, то можна буде робити будівельні блоки і інші будівельні вироби відносно малої щільності(500-1200 кг/м3). Физико-механічні і теплотехнічні характеристики керамзитобетонных блоків багато в чому залежать від виду піску, використаного при їх виготовленні.

Стены из керамзитобетонаВисокі теплозахисні властивості при низькій масі мають вироби, до складу яких входить перлітовий пісок, правда, міцність їх невисока. Коефіцієнт теплопровідності керамзитобетону щільністю 1200 кг/м3 трохи менше, ніж у пустотної цеглини. В той же час, із-за керамзиту цей матеріал має великопористу структуру, тому обробляється(пиляється, штробируется) гірше, ніж комірчастий бетон. Експлуатаційні і теплоізоляційні властивості керамзитобетонных блоків вдалося поліпшити за рахунок пір.

 

Монолітні стіни

Монолитные стеныСтіни монолітних будинків зводяться із застосуванням збірно-розбірних опалубних систем або незнімних опалубок. У першому випадку стіни, як правило, виконуються з важкого бетону. Фасади додатково утепляються або утеплювач розміщується усередині стіни при заливці бетону в опалубку. Проте така технологія економічно виправдана лише при будівництві відразу декількох будинків або котеджних селищ.

Сьогодні популярні різні технології монолітного бетонування стін з використанням незнімних опалубок, які після завершення бетонування стають елементами стіни і виконують декоративну або теплоізолюючу функцію. Виділяють два основні напрями. Перше грунтоване на застосуванні пенополистиролбетонных пустотних блоків.

Після складання частини стіни порожнину заповнюють армованим бетоном. Функції утеплювача виконує сама опалубка, бетонне ядро забезпечує міцність конструкції.

 

Матеріал, з якого роблять стіни, визначається можливостями, технічними характеристиками і смаком забудовника. Індивідуальне малоповерхове житлобудівництво майже повністю грунтоване на застосуванні місцевих стінних матеріалів, величезна кількість яких є в кожному районі. До них відносяться природні камені, глина, пісок, будівельні матеріали рослинного походження(дерево, очерет і т. п.), а також відходи промисловості і сільського господарства.

Монолитные стеныВикористати можна дерево, цеглина, природний камінь, блоки і панелі з бетону з додаванням шлаку, керамзиту, тирси. Слід враховувати те, що будинок повинен органічно вписуватися у будівлі, що оточують його..

Стіни з каменю є міцними і довговічними. Їх низькі теплоізоляційні властивості пояснюють тим, що їх використовують, в основному, для будівництва господарських будівель.

Стіни з легкого бетону довговічні, вогнетривкі, не схильні до гниття і дії шкідників. Бетонні блоки мають відносно малі розміри, і легкість їх обробки дозволяє зводити стіни складної конфігурації. Матеріал має велику теплоємність, а отже забезпечує прохолоду влітку і тепло взимку.

Хороші физико-механические, теплотехнічні і експлуатаційні властивості є відмінною рисою стін з блоків. Їх технологія зведення досить проста.

Монолитные стеныПри будівництві будівель можна застосовувати як стандартні блоки з шлакобетону, глинобетона, композитних матеріалів, так і вібропресований пустотний стінний блок. При використанні вібропресованих пустотних блоків значний ефект досягається за рахунок порожнеч(до 50%), міцність(міцність на стискування 75-150 кг/см2) досконалих геометричних розмірах.

Блок з наскрізними порожнинами використовується в промисловому і цивільному багатоповерховому будівництві для облаштування внутрішніх і зовнішніх перегородок і стін, заповнення, монолітно каркасних конструкцій.

Стінні блоки виготовляються завтовшки 90, 140 або 190 мм, і мають ідеально рівні поверхні. Блок більший за розміром в порівнянні з цеглиною, але її розміри забезпечують зручність при транспортуванні, зберіганні, легкість в роботі без застосування яких-небудь спеціальних пристроїв. Його кладка нічим не відрізняється від кладки звичайної керамічної цеглини але являється легше і зручною.

 

Каркасні стіни досить економічні, довго зберігають тепло, мають хорошу звукоізоляцію, а також не дають усадки. Вони відрізняються довговічністю і зберігають свої характеристики впродовж 40 - 50 років. Найчастіше застосовуються для будівництва невеликих дачних будиночків.

Цегляні стіни відрізняються високою міцністю і вогнестійкістю, тому їх можна зводити поблизу печей і камінів. Також в конструкціях можна прокладати димові і вентиляційні канали.

Завдяки теплоємності таких стін, вони зберігають влітку прохолоду, а взимку тепло. Їх не руйнують ні комахи-шкідники, ні гниття. Проте слід враховувати, що одним з недоліків цеглини є те, що він дуже добре вбирає вологу.

Тому при сезонній експлуатації перші тижні у будинку, побудованому з цього матеріалу, досить сиро, тому що за осінь цеглина вбирає вологу, і потрібний час, щоб він просох. Цим же пояснюється часткове руйнування стін приблизно через 25 років, оскільки відомо, що рідина, замерзаючи, розширюється.

Щоб забезпечувати необхідну теплоізоляцію, цегляні стіни повинні мати достатню товщину. Тому цей матеріал доцільно застосовувати тільки при будівництві великих котеджів, пло


Які види утеплювачів існують?

За механічними властивостями утеплювачі можна розділити на 6 різновидів:

  • "засипки" - гранули різної щільності і величини зі вспененного речовини;
  • "вата" - волокна;
  • мати - простьобана "вата", іноді підшита до синтетичної основи;
  • пластини з м'якого пористого органічного матеріалу;
  • "плита-вата", скріплена просоченням з органічного єднального і сформована в пластини різного розміру або пластини жорсткого пористого органічного матеріалу;
  • легкі стінні блоки зі вспененного різними способами скла або бетону.

Рекомендації по застосуванню пенобетонных блоків

ри застосуванні стінних пенобетонных блоків для будівництва житлового будинку, необхідно знати особливості цього будівельного матеріалу.
При правильному застосуванні, він забезпечуватиме хороші експлуатаційні якості житла. Завдяки високим теплоізоляційним якостям зовнішні стіни, виконані з пенобетонных блоків добре захищають від шуму і прекрасно утримують тепло.

Матеріал добре обробляється простими інструментами(пиляється, ріжеться, свердлиться). Крім того він пожаробезопасен і екологічно чистий.
Залежно від марки по середній щільності пенобетонные блоки можна разде-лить на теплоізоляційні і теплоизоляционно-конструкционные

Пенобетонные блоки призначені для кладки зовнішніх і внутрішніх стін, перегородок в приміщеннях з відносною вологістю повітря не більше 60%.
У приміщення з відносною вологістю повітря більше 60 % внутрішня поверхня блоку повинна мати пароізоляційне покриття.

Теплоізоляційні пенобетонные блоки марки до 500 використовуються у внутрішній частині цегляної кладки і не сприймають навантаження на перекриття:
Кладка завтовшки 640 мм з теплоізоляційними пенобетонными блоками тепліше за стіну з силікатної цеглини завтовшки 640 мм в 2,3 разу.
Кладка завтовшки 780 мм з теплоізоляційними пенобетонными блоками тепліше за стіну з силікатної цеглини завтовшки 640 мм в 2,6 разу.

Конструкционно-теплоизоляционные пенобетонные блоки марки від 600 і вище застосовуються для конструкції з функціями, що несуть. Для кладки рекомендується застосовувати цементно-вапняний розчин марки не нижче 25 складу за об'ємом 1: 0,9: 8(цемент М400-500, вапно, пісок). Мінімальну ширину простінків в стінах, що несуть, визначати розрахунком і рекомендується не менше 1030 мм
Для перекриття віконних і дверних отворів застосовувати залізобетонні перемички.

Величина того, що спирається перемичок, що несуть, на простінки з пенобетонных блоків не менше 250 мм, що не несуть, - 125 мм Під опори перемичок укладати арматурні сітки з осередками 70х70 мм із стержнів діаметром 4 Вр- 1.
Кладку зовнішніх стін з пенобетонных блоків робити по цоколю з вологостійких матеріалів по гідроізоляції з гидроизола або інших гідроізолюючих матеріалів.
Висота цоколя зовнішніх стін має бути не менше 400 мм від отмостки.

Глибина того, що спирається залізобетонних панелей перекриттів не менше 120 мм
Здатність простінка, що несе, завтовшки 400 мм, завдовжки 1000 мм і заввишки поверху 3 м, виконаного з пенобетонных блоків марки не нижче 600 на цементно-вапняному розчині марки 50 при тому, що спирається залізобетонних плит перекриття глибиною не менше 120 мм складає 16 000 кг

Замовити

Ви можете зробити заказ прямо на сайті.
Ми розглянемо його і зв'яжемся з вами