• Русский
  • Українська

(044)501-53-38
(067)406-44-42
(093)203-20-23

Натяжні стелі

Якісні натяжні стелі для вашого будинку

Ремонт квартир

Професійний ремонт квартир під ключ

Дизайн ресторанів

Дизайн інтер'єру приміщень і рекламні вивіски

Сучасний дизайн

Сучасні ідеї за прийнятними цінами

Нові технології

Ще один вид енергозберігаючих систем
- Це комплексна система
розумний будинок

Економимо в будинку

Енергія сонця і води для Приватного будинку
Опалення приватного будинку,
Система тепла підлога

Послуги електрика

Монтаж і проектування Електромереж

Проекти будинків

Індивідуальне проектування

Онлайн питання

Система розумний будинок

Розумний Будинок Сістема Розумний Будинок Сонячні батареї Нові технології Нові технології

Система розумний будинок

- Забезпечує комфорт і Безпеку в приватному будинку!

Розробникі розуміють цілісну систему, что Забезпечує комфорт і Безпеку для усіх Користувачів, тобто мешканців. Система Розумний будинок спеціально спроектована аналізувати і спрацьовувати на конкретні сітуації, коли щось відбуваються у будинку, и відповідним чином на них реагувати. Як Це Відбувається?
Розумний будинок має розгалужену єдину систему управління усією будівлею.

В неї входять;

Системи управління та зв'язку,

Система опалення,

Вентиляції та кондиціонування,

Освітлення,

Електроживлення будівлі,

Безпеки та моніторингу.

Всі вони вміють працювати в автономному режимі і допомагають значно заощаджувати кошти. Як і за рахунок чого це відбувається?

Пріміром, ця вісокоінтелектуальна система дозволяє економити на опалюванні. Розумний будинок опалює Тільки Потрібні місця в будинку, де Постійно перебувають Люди, и в Потрібний час.
Влітку схожим чином, можна заощадити на роботі кондиціонерів, а у всі пори року - на освітленні и споживанні електрики побутовими Електроприладами. З умови постійного подорожчання послуг ЖКГ в Нашій Країні і енергоресурсів у всьому Світі, це дуже Важливо. За де кілька років, Розумний будинок, Повністю сам себе окупить. Все, що Вам потрібно - Задати Сценарій управління будинком.

Про що ще можна мріяті сучасній людіні?
Ах так, ще про БЕЗПЕКУ!
Розумний будинок Вам це гарантує!

Уявіть Собі таку сітуацію: Вночі до вашого двору, через паркан намагаются пролізти НЕ прошені Гості. Система Розумний будинок - реагує миттево. Негайно спрацьовують вмонтовані по периметру датчики руху. Будинок будить хазяїв, потім Вже Самі обираєте як реагуваті: налякати гучним звуковим сигналом - сиреною, викликати міліцію або охорону.

Протипожежна система, система контролю витоку газу і система попередження затоплення, працюють на ваше житло цілодобово, як едина Система розумний будинок.
Багато годин проводите на роботі?
Період відпустки?
Бувають такі сітуації, коли у будинку знаходяться сторонні люди (Родичі, друзі, репетитори, няня), i Вас немає дома, щоб обмежити доступ до усіх промов и кімнат. На цей випадок Розумний будинок може заблокуваті вхід в де які кімнати, за Вашим Бажанням, або самостійно вімкнути комп'ютер, щоб їм не могли скористатися. Таким чином, можете також контролюваті Дії дітей, коли вони залишаються самі в будівлі без Нагляду дорослих. Щоб НЕ чіпали татов робочий комп'ютер и мамину посудомийну машину або пральну техніку.

Розумний будинок це престиж хазяїв Будинку! Маючі таку технологічну и високоінтелектуальну систему управління, Ві захочете показати систему друзям і колегам. Поза сумнівом, всі будут Дуже здивовані розумним будинком.

Отже, система Розумний будинок - Це сучасно, модно, комфортабельно и безпечно. Залишилось діло за малим - Встановити систему у своєму будинку, перетворівши его на подібність справжньої фортеці.

  Треба сміливо дивитися у майбутнє, а майбутнє за  технологіямі.

Всі розуміють що Бувають доводи в житті стикатися з сітуацією, коли у будинку або в квартирі Щось сталося: несподівано прорвало трубу, заліваєте сусідів; у будинок пробралися злодії, а ві у відпустці або в відрядженні; дитина забула ключі и НЕ може потрапити до дому, або несподівано приїхала Мати дружини з візітом. А Ві, як на зло, знаходитесь дуже далеко, щоб усунути не поладку або вирішити несприятливу сітуацію. У такий момент Ви міркуете: "Ось би будинок сам МІГ себе Забезпечувати?!. А заразом і Вас з усім сімейством"!
Така система на Світовому ринку будівніцтва Вже існує! Її назва - "Ситема Розумний Будинок". Назва, як мовіться, свідчіть самє за себе...


Замовити

Ви можете зробити заказ прямо на сайті.
Ми розглянемо його і зв'яжемся з вами