• Русский
  • Українська

(044)501-53-38
(067)406-44-42
(093)203-20-23

Натяжні стелі

Якісні натяжні стелі для вашого будинку

Ремонт квартир

Професійний ремонт квартир під ключ

Дизайн ресторанів

Дизайн інтер'єру приміщень і рекламні вивіски

Сучасний дизайн

Сучасні ідеї за прийнятними цінами

Нові технології

Ще один вид енергозберігаючих систем
- Це комплексна система
розумний будинок

Економимо в будинку

Енергія сонця і води для Приватного будинку
Опалення приватного будинку,
Система тепла підлога

Послуги електрика

Монтаж і проектування Електромереж

Проекти будинків

Індивідуальне проектування

Онлайн питання

Ремонт приміщень в Києві і області


Ремонт будинків Ремонт квартир
Ремонт офісів Ремонт ресторанів
Ремонт готелів Професійний ремонт торгових площ

Умови і гарантія

Ремонт і обробка - це насамперед відповідальність. Багато будівельних компаній не хочуть зв'язуватися з ремонтами приміщень будинків і квартир. Пояснення цьому одне - небажання брати на себе відповідальність. Адже ремонт вимагає точності, акуратності і якості на обличчя.

  Наша компанія готова комплексно вирішити задачу по ремонту житлових приміщень, а також комерційних. Перед проведенням ремонту, слід чітко визначиться, який комплекс робіт необхідний. Адже без вирішення цього питання велика ймовірність, повернення до ремонту через кілька років.

Саме тому, слід відразу зрозуміти який клас ремонту необхідний. На нашому сайті наведені класи ремонту з цінами, за всіма типами приміщень: квартира, будинок, офіс, ресторан, магазин. Виберіть той, який потрібен Вам і ми надамо точну вартість матеріалів та робіт на момент замовлення.


Існують кілька варіантів ремонту. Все залежить від типу і призначення площ, а також складності проведених робіт. Ми здійснюємо професійний ремонт приміщень будь-якої складності і пропонуємо комплексний капітальний і косметичний ремонт під ключ:

  1. Офісних приміщень
  2. Ресторанів, кафе, барів, готелів
  3. Приміщень приватних будинків і котеджів
  4. Приміщень квартир

Крім робіт "під ключ", наша компанія також проводить частковий ремонт окремих ділянок, у тому числі і ізольований ремонт приміщення або декількох приміщень. Комплексний підхід до ремонту, пропонований нашою компанією передбачає проведення капітального (євроремонт), або косметичного (поточного) ремонту. Залежно від складності, ми пропонуємо до виконання наступні класи ремонту:

  1. Ремонт косметичний
  2. Ремонт класу «Стандарт»
  3. Ремонт класу «Преміум»
  4. Ремонт класу «Люкс»

Нашим клієнтам, ми пропонуємо вигідні умови на розробку дизайну інтер'єру. Отримайте вигідну пропозицію і знижку при замовленні комплексного ремонту та дизайну інтер'єру!

За десять років роботи на ринку, ми на практиці набули величезного досвіду в проведення різного роду робіт! В оптимальні терміни, ми якісно і професійно проводимо всі види робіт, пропонуючи при цьому реальну вартість послуг, яка адекватна якості роботи і матеріалів.


 

Етапи ремонту

Крім комплексного ремонту приміщень, ми пропонуємо виконання окремих ремонтно-оздоблювальних робіт і етапів ремонту

Наша компанія готова комплексно вирішити задачу по ремонту приміщень. Перед проведенням ремонту, слід чітко знати, який комплекс робіт необхідний. Адже без вирішення цього питання, велика ймовірність повернення, до ремонту через кілька років. Саме тому, слід відразу зрозуміти, який клас ремонту необхідний.

Обробка приміщень Пристрій підлог
Пристрій стель Пристрій стін
Декоративні види робіт Демонтажні роботи

Замовити

Ви можете зробити заказ прямо на сайті.
Ми розглянемо його і зв'яжемся з вами