• Русский
  • Українська

(044)501-53-38
(067)406-44-42
(093)203-20-23

Ціни



Ми пропонуємо Вам детальні прайс-листи на будівельні та ремонтно-оздоблювальні роботи, а також вартість ремонту ресторанів, квартир, офісів, вартість будівництва котеджів, приватних будинків і розцінки на розробку дизайну інтер'єру для ваших приміщень та комплексу проектної документації для будівництва приватного будинку.

Розцінки на комплексний ремонт, або капітальне будівництво допоможуть вам оцінити суму витрат на реалізацію ваших проектів.

Прайс будівельних робіт розбитий на кілька розділів відповідно етапам комплексного будівництва. Він включає вартість проектування, влаштування фундаменту і стін, ціни на пристрій підлог і міжповерхових перекриттів, покрівельні та фасадні роботи, а також благоустрій територій.

Наша компанія пропонує проведення як комплексних робіт з ремонту приміщень, так і виконання широкого ряду ремонтно-оздоблювальних робіт будь-якої складності. Для зручності, прайс-лист ремонтних робіт розбитий на 9 розділів. Він включає розцінки на проведені демонтажні роботи, влаштування стель, підлогових покриттів, стін, прорізів, дверей і вікон, декоративні види робіт, а також розділи з розцінками на проведення сантехнічних, електромонтажних робіт.

Стан даного розділу ретельно відстежується. Ми завжди пропонуємо актуальні ціни на проведення робіт.

Звертаємо Вашу увагу на розділ Будівельні матеріали, де представлений ряд високоякісних оздоблювальних і будівельних матеріалів із зазначенням цін.