• Русский
  • Українська

(044)501-53-38
(067)406-44-42
(093)203-20-23

Натяжні стелі

Якісні натяжні стелі для вашого будинку

Ремонт квартир

Професійний ремонт квартир під ключ

Дизайн ресторанів

Дизайн інтер'єру приміщень і рекламні вивіски

Сучасний дизайн

Сучасні ідеї за прийнятними цінами

Нові технології

Ще один вид енергозберігаючих систем
- Це комплексна система
розумний будинок

Економимо в будинку

Енергія сонця і води для Приватного будинку
Опалення приватного будинку,
Система тепла підлога

Послуги електрика

Монтаж і проектування Електромереж

Проекти будинків

Індивідуальне проектування

Онлайн питання

Водовідведення

Водовідведення, дренаж Водовідведення, дренаж

Щорічне збільшення числа муніципальних і приватних будівель роблять водовідведення одним з головних питань у сфері будівництва.

дренаж

Сьогодні збір і відвід дощової і талої води - це обов'язковий аспект в інженерному оснащенні кожного будівельного об'єкта.

Без продуманої і правильно змонтованої системи водовідведення будь-яку будівлю швидко опиниться під загрозою руйнування, т.к. клімат нашої країни рясніє опадами в будь-який час року.

До основних системам водовідведення відноситься дренаж (поверхневий - для збору води з поверхні дорожнього покриття, і глибинний - для пониження рівня грунтових вод) і каналізація.

 


Поверхневі дренажні системи бувають лінійними і точковими

водоотвод

Лінійний водовідвід - це система водозбірних каналів або лотків і пісковловлювачів, які закривають зверху гратами захисно-декоративного призначення. Водоприймальні лотки повинні бути виконані з нержавіючої сталі, як і трапи, використовувані для вузьконаправленого збору води на підприємствах харчової промисловості.

Точкове водовідведення - використовується в основному для швидкого та ефективного відводу води з дахів будівель, а також у всіх інших випадках, коли необхідно забезпечити локальний збір зайвих водних накопичень. Тому встановлюються точкові дренажні системи під даховими водостоками, в прідверних приямках, під поливальні кранами і пр.

Система поверхневого дренування дозволяє в свою чергу призвести відвід води в зливову каналізацію (ливневку). Задача ливневки полягає в захисті, прилеглій до будівлі, території від води, що скупчується внаслідок рясного дощу або снігу.

дренаж

При цьому зливова каналізація дозволяє вирішити цю задачу комплексно, а, значить, більш надійно і ефективно.

Загальна схема цієї конструкції, спрямованої на відвід води з дорожнього покриття будь-якого типу, включає в себе пескоуловитель, водовідвідний лоток, дренажну решітку, заглушку, кріплення дренажної решітки, трубу зливової каналізації і бетонний каблук.

Конструкція ливневки, включена в проект будівлі, дозволяє значно збільшити терміни експлуатації будівельних об'єктів будь-якого призначення: житлових будинків і виробничих приміщень, доріг, об'єктів інфраструктури та ін.

Наша компанія з високим ступенем професіоналізму і гарантією якості, в найкоротші терміни і за самим розумним розцінками допоможе Вам правильно підібрати і встановити будь-який варіант системи водовідведення, максимально відповідний під конкретні умови і здатний забезпечити чистоту та комфорт на Вашій присадибній ділянці або будь-який інший території.

Замовити

Ви можете зробити заказ прямо на сайті.
Ми розглянемо його і зв'яжемся з вами