• Русский
  • Українська

(044)501-53-38
(067)406-44-42
(093)203-20-23

Натяжні стелі

Якісні натяжні стелі для вашого будинку

Ремонт квартир

Професійний ремонт квартир під ключ

Дизайн ресторанів

Дизайн інтер'єру приміщень і рекламні вивіски

Сучасний дизайн

Сучасні ідеї за прийнятними цінами

Нові технології

Ще один вид енергозберігаючих систем
- Це комплексна система
розумний будинок

Економимо в будинку

Енергія сонця і води для Приватного будинку
Опалення приватного будинку,
Система тепла підлога

Послуги електрика

Монтаж і проектування Електромереж

Проекти будинків

Індивідуальне проектування

Онлайн питання

Вентиляція та кондиціонування

Системы климат - контроля Системы вентиляции

вентиляция и кондиционированиеОбмін повітря в приміщенні - один з основних факторів, що впливають на здоров'я людини. Використання нових будівельних технологій, поява герметичних склопакетів разом із зручністю і комфортом приносить і додаткові проблеми: будинки з монолітного бетону не пропускають свіже повітря, приводячи до появи ефекту «безповітряного простору» всередині приміщення.

Високая ефективність у справі усунення з надходить повітря шкідливих речовин і неприємних запахів під силу тільки обладнанню високого класу. Системи вентиляції та кондиціонування здатні як створювати, так і підтримувати оптимальні показники температури і рівня вологості, забезпечувати комфортну швидкість руху повітряних потоків всередині приміщення.

Перебуваючи в ньому без системи вентиляції, людина швидко стомлюється, відчуває себе розбитим, страждає головними болями. Тому для збереження здоров'я і гарного самопочуття, повітрообмін в будь-якому сучасному приміщенні повинен бути якісним.

При простому способі провітрювання замість чистого повітря до нас в офіси і вдома проникають вихлопні гази і пил. Але хіба ними ми хочемо дихати? Чисте свіже повітря - ось що життєво необхідно нашому організму. Вирішення цієї важливої ​​проблеми - вентиляція і кондиціонування.

При виборі системи кондиціонування важливо знати, які саме функції вона буде нести. Наприклад, припливні установки володіють компактними розмірами і хорошою шумоізоляцією, що важливо при використанні їх в житловому приміщенні. При цьому в них включена функція теплоподачі та охолодження повітря.

Витяжні ж установки переважні для місць публічних і виробничих, так як використовуються для видалення забрудненого повітря. Найбільш затребуваний механізм у рамках системи вентиляції та кондиціонування це, звичайно, вентилятор.

вентиляционная система

Вентилятор є найважливішою складовою частиною будь-якого кондиціонера, припливної або витяжної системи. До речі, існують і припливно - витяжні установки, повітря всередині роблять чистіше, як в житлових, так і у виробничих приміщеннях.

Наша компанія має можливість представити всі необхідні комплектуючі для індивідуальних і комерційних систем клімат - контролю: обладнання для повітряного опалення, в т.ч. газові нагрівачі повітря, обладнання для вентиляції та кондиціонування повітря будь-якого призначення.

Наші фахівці нададуть допомогу у виборі, встановлення та налаштування системи вентиляції та кондиціонування, а при Вашому бажанні забезпечать обслуговування встановленої системи протягом усього терміну експлуатації.

Замовити

Ви можете зробити заказ прямо на сайті.
Ми розглянемо його і зв'яжемся з вами