• Русский
  • Українська

(044)501-53-38
(067)406-44-42
(093)203-20-23

Натяжні стелі

Якісні натяжні стелі для вашого будинку

Ремонт квартир

Професійний ремонт квартир під ключ

Дизайн ресторанів

Дизайн інтер'єру приміщень і рекламні вивіски

Сучасний дизайн

Сучасні ідеї за прийнятними цінами

Нові технології

Ще один вид енергозберігаючих систем
- Це комплексна система
розумний будинок

Економимо в будинку

Енергія сонця і води для Приватного будинку
Опалення приватного будинку,
Система тепла підлога

Послуги електрика

Монтаж і проектування Електромереж

Проекти будинків

Індивідуальне проектування

Онлайн питання

Опалення

Сучасні системи опалення автономне опалення опалення будинку

отопление домаСучасні системи опалення включають цілий комплекс пристроїв, в тому числі генератори тепла (котельні, котли опалення), насоси, теплові мережі та теплову автоматику, а також безпосередньо радіатори опалення або водяні та електричні теплі підлоги.

 

Опалення будинку буває капітальним і автономним

Автономне опалення застосовується для обігріву індивідуальних заміських будинків і може забезпечуватися різними теплоносіями. Крім самого простого, але дуже трудомісткого способуотопление коттеджа печного опалення, сьогодні опалення заміського часто забезпечується за рахунок газу або електрики, причому незалежно від виду енергоносія найбільш затребуваним сьогодні виявляється опалення за рахунок обігріву підлог.

Газове опалення дозволяє монтувати водні системи опалення обігріву підлог. Обігрів підлоги дозволяє забезпечити рівномірний розподіл тепла, використовуючи низькі температури теплоносія без шкоди для відчуття комфортного тепла навіть при зниженні температури в приміщенні на 2? С, що забезпечує близько 12% економії споживаної енергії.

отопление частного домаТемпература рідини в водяних теплих підлогах складає порядка 20 - 40 ° С і залежить від використовуваної технології укладання і можливих тепловтрат самого приміщення. Враховуючи, що при використанні радіаторів для отримання комфортної температури усередині приміщення необхідний нагрів рідкого теплоносія до 75 - 95 ° С, низькотемпературна водна система опалення будинку за допомогою обігріву підлоги по праву вважається найвигіднішим способом за рахунок невисокої температуриотопление циркулюючої води.

Проектування опалення будинку за допомогою теплої підлоги, що обігрівається циркулюючої теплою водою, включає розрахунок оптимальної кількості трубопроводів, опалювальних контурів, щільності і способу укладання труб. Електричне опалення активно використовують в тих випадках, коли населений пункт не газифікований. Для цього використовуються різні типи опалювальних приладів.

Останнім часом набирає популярність опалення будинку за допомогою монтажу теплої електричної підлоги.
Кваліфіковані фахівці, що працюють в нашій компанії, високоякісно і в стислі терміни проведуть монтаж опалення вашого будинку від будь-яких енергоносіїв. Ми проектуємо і монтуємо системи автономного опалення індивідуальних будинків із застосуванням найпередовіших технологій, використовуючи різні схеми і теплоносії.

Замовити

Ви можете зробити заказ прямо на сайті.
Ми розглянемо його і зв'яжемся з вами