• Русский
  • Українська

(044)501-53-38
(067)406-44-42
(093)203-20-23

Натяжні стелі

Якісні натяжні стелі для вашого будинку

Ремонт квартир

Професійний ремонт квартир під ключ

Дизайн ресторанів

Дизайн інтер'єру приміщень і рекламні вивіски

Сучасний дизайн

Сучасні ідеї за прийнятними цінами

Нові технології

Ще один вид енергозберігаючих систем
- Це комплексна система
розумний будинок

Економимо в будинку

Енергія сонця і води для Приватного будинку
Опалення приватного будинку,
Система тепла підлога

Послуги електрика

Монтаж і проектування Електромереж

Проекти будинків

Індивідуальне проектування

Онлайн питання

Електромережі


Електромережа будь-якого заміського будинку включає дві основні частини: зовнішню проводку, завершену так званим вузлом введення, і домову мережу, що складається з електрощита і силових груп або окремі ліній внутрішньої електропроводки будинку.электро монтаж

Електромонтаж також включає установку систем безпеки, до яких відносяться автоматичні вимикачі, пристрої захисного відключення і стабілізатори.

Побутове електропостачання забезпечується змінним струмом з напругою в 220В, потрібним для більшості електроприладів. Для монтажу також мають значення сила струму, його потужність, електричний опір і енергія електричного поля. Електроенергія в приватному будинку може з'явитися тільки за наявності трансформаторних підстанцій, що перетворюють високе трифазне напругу в низьке трифазне 380 / 220В і розподіляють її між споживачами.

 

Електрики високої кваліфікації, які працюють в нашій компанії, професійно і в стислі терміни вироблять електромонтаж квартир в багатоквартирних будинках, котеджів, щитів, офісів, торгових об'єктів, складів, виробничих приміщень, автоматики, будь-яких житлових приміщень, а також монтаж розеток і електрики.

У наші послуги входить проектування електропостачання та реалізація проекту. Ми не тільки швидко і якісно виробляємо електромонтаж будь-якого рівня складності, але і виконаємо будь-які інші необхідні роботи, в тому числі допоможемо виявити і усунути несправності в електричній мережі та забезпечимо електробезпека, встановивши необхідне заземлення та громовідвід в заміському будинку. Нами здійснюється проводка телефонного та електричного кабелю та встановлення відповідних розеток, також ми монтуємо антенні, мережеві, аудіо-та відео-лінії.

электромонтаж

Наші фахівці швидко і зі стовідсотковою гарантією встановлять і живити від електромережі будь-яку побутову техніку: електроплити, пральні і посудомийні машини, електрокаміни і водонагрівачі, домофони, відео - домофони, кондиціонери, і всю техніку яка служитиме у вашому домі.

Ви можете викликати електрика на дім або в офіс, в якому потрібно провести заміну і ремонт електропроводки. Ми також професійно і швидко встановимо громовідвід на даху заміського будинку. Вартість електромонтажу розраховується індивідуально і залежить від використовуваних матеріалів, наявних у замовника, або що підбираються нашими фахівцями.

 

При цьому при електромонтажу враховуються індивідуальні та фінансові запити замовників. Нашій компанії під силу запропонувати замовникам прийнятні і конкурентоспроможні ціни при повному спектрі високоякісних послуг. Нами також передбачена гнучка система знижок для наших постійних клієнтів.

Замовити

Ви можете зробити заказ прямо на сайті.
Ми розглянемо його і зв'яжемся з вами