• Русский
  • Українська

(044)501-53-38
(067)406-44-42
(093)203-20-23

Текстиль в інтер'єрі

Тканий дизайн завжди можна застосовувати для різноманітних цілей - для перетяжки меблів, пошиття різних аксесуарів, штор, для розмежування кімнатах і їх стилізації. Тканини давно застосовувалися при декоруванні приміщень, вони і сьогодні актуальні. Загалом, колір виступає важливою складовою дизайну, а коли його правильно поєднувати з різними видами тканин, то загальна обстановка вийде стильною та елегантною.

Є кілька методів використання тканин при оформленні простору. Одні методи виступають функціональними, а ось інші несуть переважно естетичну спрямованість. Приміром, фіранки або рулонні штори на вікнах виступають функціональними - вони захищають від протягу, служать для ізоляції шуму, підтримують у приміщенні більш високу температуру. Текстиль в приміщенні надає йому особливий колорит. Розглянемо далі вдалі варіанти оформлення інтер'єру за допомогою тканини.

Спочатку визначитеся, підходить обрана тканину для ваших вікон. Придивіться до неї, пріщурьте. Такий погляд дасть можливість оцінити зміни в структурі, тоні, текстурі матеріалу. Проаналізуйте обстановку приміщення, де будуть використовуватися рулонні штори, згідно з отриманими висновками вибирайте підходящу за тяжкості і щільності тканину так, щоб вона виглядала не груба і гармонійно.

Уважніше огляньте тканину, оцініть її за такими характеристиками - наскільки матеріал прозорий або навпаки, чи добре він буде драпіруватися, який на ньому тип «хвиль». Врахуйте, що синтетичний матеріал більш стійкий до вигорання під променями сонця, ніж льон, вовна, шовк.

Величезне значення має візерунок. Постарайтеся уявити, як він стане сприйматися на готовому виробі. Великі візерунки візуально зменшать простір, тому це ідеальне рішення для просторого і великого приміщення. А ось невеликий візерунок у тісній кімнаті стане виглядати гармонійно, великий - непропорційно і безглуздо.

Сьогодні текстиль в будь-якому інтер'єрі можна застосовувати так: при створенні одноколірної, монохроматичній, колірної гами краще підбирати для вікон ту тканину, яка на пару тонів світліше або ж темніше кольору поверхні стін на яких важать настінний годинник. В даному випадку контраст не настільки великий, ви отримаєте візуальне відмінність. Ті рулонні штори, які використовувалися при аналогічній системі квітів, повинні мати певну текстуру, інакше приміщення придбає трохи плоский вигляд.