• Русский
  • Українська

(044)501-53-38
(067)406-44-42
(093)203-20-23

Вибір матеріалу для підвіконня

При виборі матеріалу для обробки будинку не буває неважливих дрібниць. Тим більше якщо мова йде про підвіконні. Адже вікно є прикрасою всього приміщення, а підвіконня - прикрасою вікна.

Зараз можна вибрати який завгодно підвіконня, на колір і смак. Є підвіконня з граніту, штучного або натурального. Популярні підвіконня, зроблені з дерева, каменю, бетону і звичайно пластика. Який матеріал вибрати для підвіконня залежить від багатьох різних нюансів.

Давайте розглянемо найбільш ходові і популярніше матеріали, з яких виготовляють підвіконня.

Дерев'яні підвіконня.

Дерево є різноманітним і добротним матеріалом, який багато хто вибирає за його натуральність і затишок. Зараз виготовляють прекрасні дерев'яні підвіконня, це звичайно не ті фарбовані і потворні підвіконня, які й досі є в старих будинках. Хоча і ціна на сучасні підвіконня з дерева відповідна. Але зате при виготовленні їх використовують цінні породи деревини, наприклад червоне дерево або дуб. Можна вибрати і більш дешевий матеріал - сосну або сибірську модрину. Таке підвіконня необхідно покривати спеціальним маслом і просоченням. Але все одно він вимагає до себе підвищеної уваги і тому на кухні, наприклад його вже не встановиш.

Камінь: натуральний і штучний.

Якщо Ви вирішили вибрати натуральний матеріал для підвіконня, але дерево Вас з якихось причин не влаштовує, то зупиніть свій вибір на камені. Натуральний камінь буває і суворим, і м'яким, і холодним, і теплим. Можна в кухні встановити мармурове підвіконня, якщо у вас є мармурова стільниця, таке поєднання вельми красиво виглядає з боку.

До речі, варто звернути увагу і на онікс. Його теж застосовують для виготовлення підвіконь. Цей матеріал світиться зсередини, наповнюючи світлом і теплом всю кімнату. А при грамотному підборі підсвічування результат може бути чудовим. Хоча й ціна відповідна такій красі.

Зараз використовують і штучний камінь як матеріал для підвіконня. З декору такий камінь не поступаються натуральному, навіть часто і перевершує, так як гама кольорів більше у штучного каменю. До того ж і ціна нижча, а зносостійкість вище.

Підвіконня з пластику.

Пластик є універсальним матеріалом. Він легкий, міцний і надійний. Він стійкий до вологи і різних забруднень. У догляді він вельми простий. При оформленні вікон вельми часто застосовують саме пластик, так як він дешевший матеріал і виглядає вельми цікаво.