• Русский
  • Українська

(044)501-53-38
(067)406-44-42
(093)203-20-23

Заселяємо новобуд або ініціатива карається

Як нам розповіли в компанії «Київміськбуд», в деяких випадках про усунення неполадок майбутній новосел домовляється «не відходячи від каси». Тобто безпосередньо з тією бригадою, яка в даний момент працює на об'єкті. При цьому забудовника не ставлять до відома про виниклу проблему. Головна аргументація - краще відразу вирішити всі питання на місці, заплатити і усунути неполадку, ніж втрачати час на паперову тяганину. Фахівці стверджують, що у такої форми боротьби з «ляпами» є як позитивні, так і негативні сторони.

Аргументи «за»: покупець, дійсно, заощадить час; його квартирою займуться цю ж хвилину і зроблять це максимально сумлінно; бригаді навряд чи захочеться після відповідати перед забудовником за «додатковий заробіток».

Аргументи «проти»: будівельники не упустять можливості поживитися і будуть постійно шукати приводи для оплати своєї роботи. До того ж, якщо бригада будівельників таки допустить помилку, і через час це стане відомим, забудовник зніме з себе всю відповідальність за недоробки. Шукати ж горе - будівельників і вимагати від них пояснень - марна справа. Доказів, що це результат саме їх роботи, - ні. Ніяких договорів ніхто не підписував, то є і претензії пред'являти нікому.