• Русский
  • Українська

(044)501-53-38
(067)406-44-42
(093)203-20-23

Секційні ворота і їх довговічність і функціональність!

Отже, одним з головних переваг секційних воріт є їх економічність, тому немає необхідності задіяти великий простір. Їх встановлення та експлуатацію можна здійснювати практично у всіх наявних отворах в будові. До переваг таких воріт можна віднести також безшумність і легкість у використанні. Крім того у воротах передбачені спеціальні ручки із замком і засувки, які надійно захищають конструкцію від злому.

Доступна ціна, багатофункціональність, прекрасні теплоізоляційні властивості - все це робить секційні ворота ідеальними для будь-якого підприємства і господарства.

Секційні ворота останнім часом користуються великою популярністю не тільки в промисловому будівництві, але і в індивідуальному. Адже в цьому різновиді воріт відмінно поєднуються сучасні технології і стильний дизайн при досить невисокою ціною. До того ж обслуговування цього виду конструкцій сьогодні також коштує недорого.

Завдяки тому, що при виготовленні секційних воріт використовуються сендвіч панелі, конструкція володіє високими тепло- і звукоізоляційні властивості. Гумові ущільнювачі, встановлені по периметру полотна, запобігають проникненню холодного повітря зовні. Волога також не потрапить у приміщення: секції воріт з'єднані дуже точно, рама ретельно ущільнена c лицьової і бічної сторони. Даного різновиду воріт також характерна висока міцність і стійкість до різних механічних пошкоджень.

За рахунок того, що в конструкції передбачені спеціальні ролики, відкриваючись, полотно воріт акуратно рухається до стелі. Використання секційних воріт також дозволяє збільшити корисну площу в приміщенні за рахунок того, що полотно виготовляється з великого числа секцій, які можуть згинатися. Відкривати і закривати ворота можна двома способами: вручну і за допомогою системи дистанційного керування. Це дуже зручно, адже водій може, не виходячи з автомобіля, наприклад, відкрити ворота гаража, що особливо актуально, наприклад, в дощову погоду.