• Русский
  • Українська

(044)501-53-38
(067)406-44-42
(093)203-20-23

Переваги піноблоку

На сьогодні вибір матеріалів для будівництва котеджів досить великий. Дерево, цегла, газоблок - мають ряд своїх переваг і широко використовуються в наш час. Поряд з ними популярним кладочним матеріалом є пінобетон. Це вигідний матеріал, який має низку незаперечних переваг.

До особливостей піноблоку відносяться:

Економічність. У порівнянні з виробництвом інших кладок матеріалів, технологія виготовлення піноблоків істотно дешевше, що вигідно виділяє піноблок на ринку.

Екологічність. Пінобетон - це екологічно чистий матеріал, який нешкідливий для здоров'я людини. Це дихаючий матеріал, який здатний створити відмінну, сприятливу атмосферу в будинку. У складі матеріалу немає шкідливих хімічних речовин, тільки природні елементи, такі як цемент, пісок, вода і повітря. Слід пам'ятати, що категорично заявити про екологічну чистоту пінобетону всіх виробників, не можна. Через дешевизну технології виробництва, в нашій країні існує величезна кількість міні заводів, які можуть застосовувати різні технології і використовувати аж ніяк не чисті матеріали. При виборі звертайте увагу на популярність і відгуки про компанію.

Легкість блоків. Пінобетон є легким матеріалом, що спрощує процес кладки, скорочує витрати на пристрій міцного, грунтовного фундаменту, а також виключає видавлювання розчину в процесі кладки, як, скажімо, з цеглою.

Малі терміни капітального будівництва. Завдяки легкості матеріалу і простоті кладки, рядки зведення стін будівлі становлять не більше 2 місяців, а процес будівництва всього будинку займе не більше ніж 6 місяців.

Тепло і звукоізоляція. Відзначимо, що найкращий рівень теплоізоляції досягається тільки при дотриманні товщини міжблочних швів не більше ніж 2,5 міліметрів. Це в свою чергу є чинником, який також здешевлює будівництво. В першу чергу виключаються витрати на утеплення стін, а по друге дозволяє істотно скоротити витрати на вартість опалення будинку.

Пожаробезопастность. Особливістю піноблоків є негорючість. Крім цього, матеріал також перешкоджає горінню і поширенню полум'я і високих температур.

Оздоблення стін. Піноблок дозволяє використовувати в якості обробки будь-який відомий матеріал. Внутрішню обробку можна провести із застосуванням будь-якого матеріалу - вагонки, штукатурки, шпалер, фарби.