• Русский
  • Українська

(044)501-53-38
(067)406-44-42
(093)203-20-23

Особливості будинку з газобетону

Газобетон є досить популярним кладочним матеріалом для будівництва будинку. Він володіє низькою щільністю, а внаслідок має малу вагу. Пористість матеріалу дає відмінні характеристики теплоізоляції, однак поряд з цим він крихкий при деформації, або ударах. Відмінною рисою газобетону є гігроскопічність - можливість вбирати вологу.

Матеріал застосовується як основний при будівництві котеджу, а також для забутовки стін.

Фундамент для будинку такого типу не обов'язково робити грунтовним і занадто міцним. Легкість блоків не створить великого навантаження на фундамент, який до речі може бути зовсім будь-якого типу. Це дозволяє заощадити. Проте, слід пам'ятати наступне. Цегляна кладка стін здатна витримувати деформації і усадку фундаменту, чого не можна сказати про газоблоків. Якщо форма фундаменту частково зміниться, це може викликати тріщини на стінах і руйнування. До пристрою фундаменту слід підходити професійно. Також потрібно гідроізоляція, в якості якої може бути використаний будь-який відомий для цих цілей матеріал. Крім цього, додатковий захист стін може забезпечити армування сіткою в процесі кладки.

Легкість газобетону надає ще одну перевагу. У порівнянні з кладкою цеглою, газоблок не будуть видавлювати розчин. Завдяки цьому, кладочні роботи вимагають менше часу. Для пристрою основних стін використовують блок розміром 400 міліметрів. Внутрішні стіни і перегородки зводять з блоку розміром 230 міліметрів, а декоративні перегородки створюються з використанням блоку 100 міліметрів. Будівництво коробки будинку з газобетону - фундамент, стіни, дах вимагає в середньому до трьох місяців часу. Капітальне будівництво під ключ потребуватиме не більше ніж 5 - 6 місяців.

Газобетон - це сучасний і екологічно чистий матеріал. Він не містить шкідливих для людини речовин. Він виробляється з використанням хімічних елементів, які, проте, в процесі виробництва абсолютно випаровуються. Щодо питання екологічної чистоти, можна бути впевненим у продукції практично будь-якого виробника. Якщо порівняти дві технології виробництва - пінобетон і газобетон, то остання обходиться дорожче і вимагає складне устаткування. Налагодити виробництво піноблоку можна з більш низькими витратами. Одне це може говорити на користь газобетону як більш екологічного.

Наша компанія надає послуги капітального будівництва приватних будинків і котеджів з газоблоку під ключ. Ми пропонуємо весь спектр будівельних, монтажних робіт, а також комплексний ремонт і обробку приміщень. Ми пропонуємо послуги з улаштування фундаменту будь-якого типу, кладки стін, монтажу перекриттів, покрівлі, установки дверей, вікон, а також проведенню фасадних робіт і всього ряду ремонтно-оздоблювальних робіт.