• Русский
  • Українська

(044)501-53-38
(067)406-44-42
(093)203-20-23

Оцінка вартості приватного будівництва

Починати будівництво з планування є безумовно правильним рішенням. До планування слід підходити ретельно і відповідально. Воно здатне не тільки заощадити час, але привести в чіткі рамки фінансові витрати, гарантувати якість робіт і позбавити від повторного проведення одних і тих же етапів.

Після того як етапи будівництва сплановані, потрібна документація в наявності, виникає питання вибору будівельної компанії. Це непросте завдання, якщо враховувати величезну конкуренцію на ринку. Головним критерієм при виборі підрядника традиційно є вартість послуг. Є безліч ситуацій, коли компанії з метою самореклами не призводять повною мірою розцінки. Наша компанія пропонує вам відповідальний підхід. Ми надаємо прозору кошторисну документацію із зазначенням повної вартості будівельних робіт і матеріалів відповідно до раніше складеним проектом. Головним фактором, який має найбільше значення в ціновій політиці є конструктив і будівельний матеріал, який планується використовувати.

Розцінки досить часто не можна чітко визначити в прайсі будівельних робіт, так як кінцева вартість залежить від складності тих, чи інших робіт конкретно для кожного окремого проекту. Телефонні дзвінки, або усне пояснення не можуть бути повноцінною інформацією для будівельної компанії. Реальна вартість може бути визначена тільки на підставі кошторису, складеної по готовому, затвердженому проекту майбутнього будинку.

Наша компанія пропонує проектування приватних будинків і котеджів будь-якої складності. Ми пропонуємо як готові проекти будинків, так і індивідуальні рішення на підставі ваших вимог і переваг. Крім цього, ми виконуємо весь спектр будівельних та ремонтно-оздоблювальних робіт у Києві та по області. Володіючи багаторічним досвідом роботи, ми пропонуємо Вам стовідсоткову якість наших послуг і гарантуємо надійність, практичність і довговічність виробленого нами капітального будівництва.