• Русский
  • Українська

(044)501-53-38
(067)406-44-42
(093)203-20-23

Конструкція навісного вентильованого фасаду

Конструкція навісного вентильованого фасаду

Складна конструкція, яка підлягає монтажу як облицювання на стіни будівлі, перебуваючи при цьому на деякій відстані (зазор) від основного фасаду має назву навісного вентилювати фасаду.

Установка вентилювати фасаду, надає будівлі більш сучасний вигляд, захищаючи його від вологи і будучи також відмінним захистом від впливу атмосферних опадів. Матеріали, які застосовують у структурі вентфасада, досить стійкі до зовнішніх факторів і відмінно зберігають стіни будівель, дозволяючи продовжити рядків їх експлуатації на тривалий термін.

Конструкція являє собою двошарову систему складається з зовнішнього облицювального матеріалу і внутрішнього утеплювача. Крім цього, є і повітряний шар - простір між утеплювачем і стіною будівлі, яка служить для провітрювання конструкції.

1. Зовнішній шар

Виконує захисну функцію і є декоративним елементом, що визначає зовнішній вигляд всього будинку. В якості матеріалів використовують профнастил, фіброцементну плиту, композитну панель, сайдинг, касети, а також мармур і граніт.

2. Шар утеплювача

Являє собою один з існуючих теплоізоляційних матеріалів - мінеральну вату, пінопласт та ін. Для провітрювання стін будівлі існує повітряний прошарок між фасадом і шаром утеплітеля.Благодаря своїй конструкції, навісні вентильовані фасади, є відмінним захистом стін від природних чинників, хорошим утеплювачем, а також декоративним елементом.

Застосовуючи дану систему облицювання та утеплення, можна скоротити витрати на обігрів приміщень в зимовий час і зберегти прохолоду влітку. Безумовно, такий варіант фасадів сприятливо позначиться на комфортній роботі сотрдуніков в офісах, або у виробничих приміщеннях, а також на комфорті проживання в приватному будинку.