• Русский
  • Українська

(044)501-53-38
(067)406-44-42
(093)203-20-23

Ефективне будівництво приватного будинку

Чи можливо поселитися у власному будинку вже через чотири місяці? Якщо уважно озирнутися навколо, то не складно помітити, що сучасні технології оточують всюди - нові будови з'являються мало не щодня. Нові методи будівництва дозволяють втілити мрію в реальність - мати власний будинок. Він буде красивим, теплим, надійним, комфортним, жити в такому будинку просто одне задоволення. Ніякого стороннього шуму, ніяких надокучливих сусідів, ніяких проблем з використанням громадських місць (ліфт, сміття в під'їздах).

ТОВ «Виробнича компанія« Лідер »займається будівництвом будинків в короткі терміни, і в'їхати можна буде вже через чотири-шість місяців. Подібні будови не потребують масивному фундаменті завдяки легкості елементів конструкції, тому зведення проходить максимально швидко.

Будівництво каркасних споруд обходиться значно економніше, ніж традиційно побудовані будівлі. Хто не проти заощадити, можуть скористатися "домокомплекти", який готовий до монтажу та збірці. Цей комплект включає перегородки, стіни, конструкції даху, вікна, міжповерхові перекриття, відливи, зовнішні двері і інженерні мережі.

Швидкомонтована житло безпечно. Кожен елемент, кожна деталь конструкції (блоки, каркас, вузли, сендвіч-панелі) виробляються у відповідності з усіма нормами якості в заводських умовах. Якість продукції підтверджена міжнародними сертифікатами ISO, сертифікатами відповідності стандартам; вироби відповідають нормам пожежної безпеки і санітарним вимогам.

У плані дизайнерських рішень обмежень немає. Можливі до реалізації нестандартні архітектурні проекти, пропонуються різні варіанти зовнішнього вигляду стін, фасадів. Будинок буде красивим і не схожим на інші.

По завершенні будівництва швидкомонтованих будинків в будинку буде все - компанія здає будинки "під ключ". Це значить, що клієнт отримує готовий будинок, що має стіни, дах, пластикові вікна, готову внутрішню і зовнішню обробку. Крім цього будуть встановлені всі інженерні системи, а так само монтаж техніки і електроприладів, встановлено супутникове телебачення. Клієнту буде потрібно тільки в'їхати і користуватися всіма перевагами цивілізації.

Робота компанії не вимагає залучення фахівців з боку. Всі етапи будівництва проводяться самостійно: проектування і виробництво, доставка і монтаж БМЗ (кемпінги, котеджі, міні-готелі, будівельні городки, мотелі).