• Русский
  • Українська

(044)501-53-38
(067)406-44-42
(093)203-20-23

Чи можна вести будівництво взимку

будівництво взимку

Усталеною точкою зору на сьогоднішній день є категоричне призупинення всіх будівельних робіт в зимовий час. Саме з цієї причини, всі намагаються закінчити більшу частину робіт до появи перших ознак морозу. Всі роботи, які не були виконані в строк, відкладаються до потепління. Слід зауважити, що сьогодні будівництво будинку можна продовжувати і взимку!

Створення котловану взимку досить складне завдання, як говорять багато. Незважаючи на це, земля може бути прогріта без величезних трудовитрат, адже, як відомо грунт промерзає не більше ніж на 30 сантиметрів.

Устройство фундамента зимойПрогріти грунт, із застосуванням нових технологій, можливо досить швидко, проте вартість буде трохи вище, ніж в теплу пору року. Існує ще одна поширена думка, що робота з будівельними розчинами і бетоном, неможлива при низьких температурах. На допомогу приходять сучасні будівельні технології - завдяки ряду доступних на сьогодні добавок, матеріалу можна додати міцність, і зробити можливою роботу з ним. Також існує такий елемент, як тепляк, який може бути використаний для збереження тепла, шляхом скріплення його окремих частин і відгородження будь-якої зони, де потрібно зберегти тепло. Крім цього, існує можливість створення виробів з волого-і вітрозахисними клапанами.

Як це не дивно, у проведення будівництва будинків у холодну пору року, існує цілий ряд переваг. Більшість будівельних об'єктів призупиняються в зимову пору року, із за чого, попит на будівельний матеріал знижується, що спричиняє за собою і зниження їх вартості. До того ж, багато великі забудовники пропонують суттєві знижки весь спектр своїх товарів і послуг, що дозволяє замовнику зекономити практично на всьому.

На даний момент, все більше людей віддають перевагу саме дерев'яним будинкам. За порадами багатьох фахівців, будівництво із застосуванням дерева, слід саме в зимовий період, завдяки тому, що усадка будинку відбувається швидше і набагато якісніше.

Строительство зимойПровівши будівництво коробки будинку в зимовий час, будинок відстоїться до теплої пори року, коли можна буде займатися внутрішніми і зовнішніми оздоблювальними роботами.

Відомо, що одним з основних елементів будинку є фундамент, і небезпека для багатьох полягає в тому, що бетон може просто замерзнути. Сьогодні існує ряд способів зігріву бетону. При морозах, що не перевищують температуру -5, опалубка може бути обтягнута герметичною основою. Крім цього, існує ряд добавок, які не дозволять бетону замерзнути навіть при найнижчих температурах.

Таким чином, завдяки розвитку сучасних будівельних технологій, зимове будівництво можливо.

Безліч усталених точок зору про неможливість будівництва взимку сьогодні просто міфи.