• Русский
  • Українська

(044)501-53-38
(067)406-44-42
(093)203-20-23

Натяжні стелі

Якісні натяжні стелі для вашого будинку

Ремонт квартир

Професійний ремонт квартир під ключ

Дизайн ресторанів

Дизайн інтер'єру приміщень і рекламні вивіски

Сучасний дизайн

Сучасні ідеї за прийнятними цінами

Нові технології

Ще один вид енергозберігаючих систем
- Це комплексна система
розумний будинок

Економимо в будинку

Енергія сонця і води для Приватного будинку
Опалення приватного будинку,
Система тепла підлога

Послуги електрика

Монтаж і проектування Електромереж

Проекти будинків

Індивідуальне проектування

Онлайн питання

Енергозберігаючі системи

Енергозберігаючі системи Енергозберігаючі системи Економимо в будинку Економимо в будинку


Енергозберігаючі системи для будинків

Основним напрямком роботи проектно-виробничої компанії «Лідер» є проектування та будівництво котеджів, заміських будинків, дач, будинків приватного сектора. Ми працюємо за сучасними стандартами будівництва, які, перш за все, спрямовані на енергосбереженіересурсов, які дарує нам природа.

Питання про енергозберігаючі технології в нинішній час як ніколи стоїть досить гостро. Ми пропонуємо Вам подумати про завтрашній день і встановити у Вашому будинку енергозберігаючі системи. Економію Ви зможете відчути майже відразу ж, до того ж думка про збереження навколишнього середовища не здасться настільки утопічною.

Отже, що включають в себе енергозберігаючі системи і як вони працюють.
 

Енергозберігаючі системи освітлення

Можливими і найбільш дієвими варіантами для зниження енергоспоживання будинку можна назвати такі:

  • Вперше чергу при плануванні будинку Вам слід врахувати природні особливості ландшафту: орієнтованість на сторони світу, наявність зелених насаджень на ділянці, низовина або височина місцевості, щільність забудови масиву. Це дасть Вам можливість спочатку заощадити на освітленні кімнат майбутнього будинку і ступеня прогреваемості панелей або плит житлової конструкції. Головне, все правильно продумати і скористатися підказками, які дає нам сама природа!
  • Ще один спосіб - це використання енергозберігаючих ламп і сучасних енергоефективних побутових електроприладів.
  • Установка розумної системи зниження енергоспоживання в будинку: це можуть бути датчики стеження, що дозволяють вмикати / вимикати освітлення, реагуючи на пересування людини по дому.
  • І як не дивно, утеплення будинків, адже не секрет, що якщо у нас діряві рами у вікнах, нещільно закриваються двері і промерзаючі стіни - тепло взимку йде, як то кажуть «в трубу», а від цього користі немає нікому.

Якщо з вибором електроприладів Ви відмінно справляєтеся самі, то з особливостями проектування, установкою датчиків стеження і утепленням стін і фасадів Вам допоможуть наші фахівці. Компанія гарантує виконання всіх робіт в чітко обумовлені терміни і з найвищою оцінкою якості.

Економні системи теплопостачання

Наш клімат вважається помірним, але бувають роки, коли зими трапляються морозні, снігові і затяжні, наприклад як у пам'ятному 2013 році, коли Україна завалило снігом в березні. Тому питання теплопостачання для нас є надзвичайно актуальним.

Якщо Ви обзавелися приватним будинком або хочете назавжди попрощатися з ЖЕКом і його вічно холодними батареями і дуже спекотними цінами за подачу тепла в квартири, Вам варто задуматися про вибір способу обігріву, виходячи з концепції мінімізації витрат на опалення та електрику.

Приладами, що забезпечують тепло у Вашому будинку, можуть бути:

  • Тепловий насос

Це спеціальний пристрій так сказати 3 в 1. Воно поєднує в собі одночасно опалювальний котел, джерело нагріву води і кондиціонер для охолодження. Головною відмінністю теплонасоса від інших систем теплозабезпечення є можливість використання енергії, взятої з навколишнього середовища (землі, води, повітря) для опалення будинку в зимовий період, нагріву води весь рік і охолодження приміщень в жарку пору.Тепловие насосиклассіфіціруются як «вода-вода», «грунт-вода», «повітря-вода», «грунт-повітря», «вода-повітря» і «повітря-повітря» залежно від джерела тепла і джерела навантаження для обігріву приміщення. Таким чином, виходить, що встановивши тепловий насос, Ви можете економити до 70% заощаджень, які раніше витрачали на звичайну водяну систему опалення. Не дивно, що сьогодні тепловий насос все більше набирає популярність як досить ефективна і економна система теплопостачання.

 

  • Сонячний колектор

Цей пристрій працює від енергії сонця, перетворюючи її в тепло у Вашому доме.Основное його призначення - нагрів води, але сонячний колектор також можна використовувати в опалювальних системах, при цьому реальна економія Вашого бюджету може скласти до 30% в год.Существует два види сонячних колекторів для будинків: плоскі і вакуумние.Еслі плоскі колектори гарні для обігріву води, то вакуумний колектор використовується в системі опалення. Перевагою такого колектора є працездатність в будь-яку погоду, адже прохідність сонячних променів через нього становить до 98%. Колектори встановлюються на даху будинку, у напрямку на південь під кутом 45-52 градуса, а термін їх роботи може перевищувати два десятиліття!

 

  • Вихровий теплогенератор

Це екологічно чиста установка, що дозволяє отримувати теплову енергію шляхом перетворення електроенергії без використання нагрівальних елементов.Електрічества для її роботи потрібно небагато чого-воно витрачається тільки на електродвигун, що обертає привід вихрового теплогенератора. У теплогенераторі відбувається перетворення кінетичної енергії руху рідини в теплову енергію за рахунок процесів виникають у вихрових потоках. В якості теплоносія можуть бути використані масла, тосол, і вода.Прібор ефективний і універсальний, має автоматичну систему управління і може без проблем під'єднаються як до нової, так і до вже існуючої системи опалення. ККД вихрового теплогенератора близький до 100%. Час роботи -близько 8 годин взимку і 4-х годин влітку, що достатньо економічно.Ето найбільш ефективне рішення проблеми опалення при відсутності централізованого газопостачання та якісної та безперебійної подачі мережевої електроенергії дачному селищі.

 

  • Опалювальні котли

На ринку їх зараз безліч і вони є на даний момент найбільш поширеною системою теплопостачання квартир і домов.Ето пристрої на основі закритого посудини, в якому теплоносій (найчастіше вода або пар) нагрівається до заданої температури і служить для забезпечення споживачів теплом і гарячою водою .По виду використовуваного палива котли опалення діляться на твердопаливні, рідкопаливні, газові, електричні та комбіновані. Вибір, як кажуть, за Вами.

 

  • Електроконвектори

Ці електроприлади все більше становлять конкуренцію центральному водяному отопленію.Ето легко пояснити тим, що вони застосовуються як для основного, так і для допоміжного опалення. Їх величезний плюс також полягає в тому, що застосування електроконвекторів виправдано там, де установка радіаторів водяного опалення неможлива. Електроконвектори легко придбати в магазинах, вони відрізняються розмірами, потужністю, ступенем захисту оболонки і ступенем безопасності.Наіболее ефективно вони працюють при відстані до статі в 1 м. Для найкращої циркуляції повітря. Регульований діапазон температур, який вони можуть підтримувати, становить від 5 до 30 ° С. Це оптимальний варіант, якщо в заміському будинку або на дачі в зимовий період Ви проживаєте не часто.

 

У кожному окремому випадку фахівці компанії «Лідер» визначають індивідуально, які саме енергозберігаючі сістемиосвещенія та опалення краще вибрати, виходячи з побажань клієнта і особливостей споруди житлового будинку. Телефонуйте та запитуйте, не відкладаючи в довгий ящик. Ви залишитеся задоволені, вибравши співпрацю саме з нами.

Замовити

Ви можете зробити заказ прямо на сайті.
Ми розглянемо його і зв'яжемся з вами