• Русский
  • Українська

(044)501-53-38
(067)406-44-42
(093)203-20-23

Натяжні стелі

Якісні натяжні стелі для вашого будинку

Ремонт квартир

Професійний ремонт квартир під ключ

Дизайн ресторанів

Дизайн інтер'єру приміщень і рекламні вивіски

Сучасний дизайн

Сучасні ідеї за прийнятними цінами

Нові технології

Ще один вид енергозберігаючих систем
- Це комплексна система
розумний будинок

Економимо в будинку

Енергія сонця і води для Приватного будинку
Опалення приватного будинку,
Система тепла підлога

Послуги електрика

Монтаж і проектування Електромереж

Проекти будинків

Індивідуальне проектування

Онлайн питання

Ландшафтний дизайн


Сучасні люди стали мислити масштабніше, якщо раніше було достатньо побудувати будинок і посадити дерево, то в наші дні необхідно вибудувати котедж з більярдною, сауною і зимовим садом, а також упорядкувати всю прилеглу територію, причому не просто висадити на клумби квіти, а створити гарний, стильний ландшафтний дизайн.

Якщо розглянути всі поняття, які об'єднують під терміном «ландшафтний дизайн», то це буде досить ємне поняття. Адже ландшафтний дизайн ділянки включає в себе облаштування клумб, рокаріїв, водойм, водоспадів, фонтанів, дорожньо - тропіночной мережі, систем поливу та дренажу, освітлення.

 

Окремо варто сказати про садовий дизайн, існують різні стилі ландшафтного дизайну, в яких оформляється сад, це може бути класика або модерн, а може бути і національний стиль - японський, китайський, індійський, скандинавський. В відповідність зі стилем, в саду висаджуються ті або інші рослини, оформляються малі архітектурні споруди (альпінарії, рокарії, водоспади та інш.).

Якщо говорити про цінність ландшафтного дизайну, це не проста трата грошей, це своєрідне капіталовкладення. Справа в тому, що створюючи ландшафтний дизайн ділянки або дизайн саду, фахівець враховує багато моментів, як то: тривалість життя кожної рослини, період його цвітіння, сумісність з іншими представниками флори.

У підсумку присадибна ділянка стає не просто красивим і стильним, він радує своїми барвами і пишністю протягом довгих років, перетворюючись і змінюючи свій зовнішній вигляд залежно від пори року.

Професійний дизайнер складає ландшафтний дизайн як кольоровий вітраж, з різних частин, а в підсумку виходить справжній витвір мистецтва, здатний не просто здивувати, а вразити своєю надзвичайною привабливістю і красою.

 

Продовжуючи розмову про створення ландшафтного та садового дизайну можна не сказати про етапи, з яких складається ця робота. Насамперед, фахівець виїжджає на ділянку, вимірює його, дізнається особливості рельєфу, вивчає грунт і її склад. На підставі вимірів створюються ескізи, потім генеральний план ділянки і дендроплан.

Останнім етапом роботи стає створення ескізів ландшафтних рішень, в яких детально описано з яких рослин і декоративних елементів буде складатися кожен конкретний ділянку.

Замовити

Ви можете зробити заказ прямо на сайті.
Ми розглянемо його і зв'яжемся з вами