• Русский
  • Українська

(044)501-53-38
(067)406-44-42
(093)203-20-23

Натяжні стелі

Якісні натяжні стелі для вашого будинку

Ремонт квартир

Професійний ремонт квартир під ключ

Дизайн ресторанів

Дизайн інтер'єру приміщень і рекламні вивіски

Сучасний дизайн

Сучасні ідеї за прийнятними цінами

Нові технології

Ще один вид енергозберігаючих систем
- Це комплексна система
розумний будинок

Економимо в будинку

Енергія сонця і води для Приватного будинку
Опалення приватного будинку,
Система тепла підлога

Послуги електрика

Монтаж і проектування Електромереж

Проекти будинків

Індивідуальне проектування

Онлайн питання

Дизайн ресторанів, барів, клубів


Професійний дизайн закладів

Якщо Ви вирішили відкрити ресторан - перш за все, варто подбати про вибір стилю інтер'єру. Секрети кулінарного мистецтва відвідувач-гурман неодмінно оцінить, але - пізніше. Якість обслуговування - теж. Перше, на що звертають увагу відвідувачі - дизайн Вашого ресторану. Тому якщо ви вирішили зробити акцент на китайській кухні, то таємнича і принадна атмосфера неповторного східного колориту повинна зачаровувати ваших відвідувачів, починаючи з порога.

 

Склад і вартість дизайн проектів

"Типовий дизайн"

«Типовий» дизайн ресторану + раб. проект — 100грн/м2

Даний вид дизайну увазі застосування готових зразків дизайнерських і стилістичних рішень до вашого інтер'єру.

"Престижний" дизайн

Престижний дизайн - це професійні дизайнерські рішення, індивідуально розкривають вишуканий стиль бажаної атмосфери. Вартість залежить від складності та обсягу архітектурних форм та елементів декору.

«Престижний» дизайн ресторану - від 80грн/м2.

"Ексклюзивний" дизайн

Це повна ексклюзивність інтер'єру в усьому, від індивідуальної розробки елементів декору до складних архітектурних форм вашого приміщення. Дизайн інтер'єру, виконаний в єдиному екземплярі, поєднує в собі креативність ідеї дизайнера з втіленням ваших бажань затишку і комфорту.

«Ексклюзивний» дизайн ресторану — від 120грн/м2


проект ресторана

Дизайн інтер'єрів ресторанів може або максимально наближатися до їх специфіки, або, у розрахунку на ефект парадоксу, кардинальним чином відрізнятися від неї, або бути індиферентним, дозволяючи максимально піти від будь-яких асоціацій. У будь-якому випадку розробка дизайну ресторану повинна здійснюватися професіоналами, що мають високохудожній смак і в тонкощах володіють знаннями особливостей оздоблювальних матеріалів, які передбачається використовувати при створенні інтер'єру.

Креативний стиль-модерн або спокійна класика, вишуканий французький шарм або стилізація під старослов'янські традиції - вибирайте будь-який напрямок в оформленні інтер'єру, звертайтеся до професіонала і пам'ятайте, що дизайн ресторанів - перший і дуже важливий крок до їх тотальної популярності, а значить і до Вашого фінансового благополуччю. Все, що стосується ресторанів, вірно і для клубів: нічний клуб не повинен бути схожим на аптеку.

Дизайн ресторану, клубу або будь-якого іншого розважального закладу, розроблений професійними висококваліфікованими дизайнерами включає в себе повний набір робіт, починаючи від планувально - технологічних рішень формування внутрішніх приміщень і закінчуючи ексклюзивними елементами декору. Тут передбачається і враховується все - створення бажаної атмосфери, світлові і колірні ефекти в оформлення стін, підлог і стель, моделювання ексклюзивних меблів і остаточна чистове оздоблення та облаштування.

дизайн интерьера

В ідеальному варіанті дизайн ресторанів розробляється і реалізується однієї і тієї ж компанією, а процес робіт знаходиться під постійним контролем дизайнера - автора проекту.

Чи має дизайн ресторану, клубу, бару та інших приміщень, де люди проводять дозвілля, характерні особливості? Безумовно, має. Перш за все, потрібно розуміти, що на дозвіллі люди відпочивають. І хоча для кожної людини поняття відпочинку має свій власний зміст, в будь-якому випадку відпочинок передбачає релаксацію і зняття напруги.

Для того, щоб відчуття комфорту від відвідування клубу або ресторан було повним, проект ресторану або клубу повинен враховувати будь-які дрібниці і, здавалося б, не найважливіші, нюанси. Жодна дрібниця не повинна заважати створенню особливого настрою, який, по суті, і є основним мотивом людей, що вирішили провести вечір в ресторані або відпочити в клубі з друзями.

Якщо ви хочете, щоб вибір якнайчастіше падав на Ваш суші-бар або ресторан української кухні, то варто подбати про те, щоб з вікон суші-бару відвідувачі не спостерігали тролейбусну зупинку з погано пофарбованим яткою, а національний український колорит обіднього залу не порушувався безликістю підсобних приміщень і кімнат гігієни.

Дизайн барів і ресторанів повинен враховувати абсолютно всі дрібниці, здатні негативно позначитися на враженні від відпочинку в подібних заведеніях.Безусловно, Ви не станете переносити тролейбусну зупинку або фарбувати ларьок, однак правильно задрапіровані вікна здатні з успіхом вирішити вашу проблему.

При розробці дизайну ресторану, варто закінчити і привести до єдиного знаменника всі наявні приміщення, включаючи кімнату для персоналу, інвентарю. Тільки в цьому випадку враження від відвідування повністю відповідатиме очікуваному вами ефекту.

дизайн интерьера

Що стосується ресторанів, то якісна ексклюзивна кухня може в якійсь мірі компенсувати недолік фантазії в оформленні приміщення. Однак якщо ви вирішили відкрити нічний клуб, то в цьому випадку при неправильній організації простору ваша затія, швидше за все, буде приречена на провал.

Інтер'єр нічного клубу повинен максимально відповідати призначенню цього закладу, а значить - створювати можливість безпосереднього живого спілкування з одночасним відчуттям комфорту. Значення світла і акустики в цьому випадку неможливо переоцінити.

В першу чергу це стосується такого культового місця будь-якого нічного клубу, як чилаут (танцпол). Дизайн барів припускає камерність і мінімалізм. В барі можна нашвидкуруч випити добре приготований коктейль, а можна просидіти весь вечір у компанії інститутських друзів.

І в тому і в іншому випадку відвідувач повинен отримати максимум комфорту і задоволення, тому найчастіше бар розбивається на зони, кожна з яких несе на собі певну функціональне навантаження.

Для короткого відпочинку від суєтних справ та дегустації відмінно пристосована барна стійка, ділові зустрічі або дружнє спілкування вимагають ізоляції від сторонніх очей і вух.

Інтер'єр бару, при всій його значущості не повинен акцентувати на собі увагу. Задача інтер'єру в цих випадках - за допомогою тонких нюансів підкреслити атмосферу і дух закладу та налаштувати відвідувачів на певний лад. Тому не варто захоплюватися занадто креативними проектами, в яких дизайнер вирішив максимально реалізуватися, як яскрава творча самобутня особистість.

Замовити

Ви можете зробити заказ прямо на сайті.
Ми розглянемо його і зв'яжемся з вами