• Русский
  • Українська

(044)501-53-38
(067)406-44-42
(093)203-20-23

Натяжні стелі

Якісні натяжні стелі для вашого будинку

Ремонт квартир

Професійний ремонт квартир під ключ

Дизайн ресторанів

Дизайн інтер'єру приміщень і рекламні вивіски

Сучасний дизайн

Сучасні ідеї за прийнятними цінами

Нові технології

Ще один вид енергозберігаючих систем
- Це комплексна система
розумний будинок

Економимо в будинку

Енергія сонця і води для Приватного будинку
Опалення приватного будинку,
Система тепла підлога

Послуги електрика

Монтаж і проектування Електромереж

Проекти будинків

Індивідуальне проектування

Онлайн питання

Строительство домов


Будинок з цегли Будинок з пористого і легкого бетону
Термодім Будинок з керамічних блоків
Каркасний будинок Будинок з дерева

Умови і гарантія

У сфері малоповерхового будівництва, одним з найбільш важливих питань на сьогодні є пошук і вибір оптимальних будівельних матеріалів, які змогли б повною мірою задовольнити високі вимоги і стандарти, що висуваються до якості приватних будинків і котеджів. Такими вимогами в першу чергу є енергозбереження, надійність конструкції, а також комфорт проживання.

Надійність і міцність конструкції, як і її довговічність є найважливіша характеристика при Будівництві приватних будинків і котеджів, коли їде мова за вибір кладочного матеріалу для несучих стін будинку. Це дуже важливо, адже саме на цей елемент конструкції будівлі припадає основна маса навантажень, вплив опадів, сила вітру, маса нанесених оздоблювальних матеріалів.


Етапи будівництва

Крім капітального будівництва будинків і котеджів під ключ, ми пропонуємо виконання окремих будівельних робіт і етапів будівництва

Додаткові послуги:


Строительство домовКожна людина, яка зважився на будівництво будинку, починає, як правило, з пошуку відповідного дизайну і проекту будинку з відповідною його вимогам плануванням, підходящим йому кількістю приміщень і т.д.

Досить часто, після вивчення барвистих журналів стосуються будівництва приватних будинків, відвідування тематичних інтернет ресурсів, можна прийти до думки, що ідеально підходящого проекту для Вас немає. В цьому випадку, що сподобалися і відібрані варіанти проектів, можуть бути доопрацьовані для задоволення Ваших смаків, вимог і конкретних потреб.

В такому випадку, можливі суттєві зміни обраного проекту: зміна розподілу навантажень на фундаменти, інші навантаження на перекриття, інша розводка інженерних систем, перепланування приміщення і т.д. Необхідний перерахунок цілих розділів, а то і всього проекту.

Строительство домов в КиевеНаша компанія пропонує як індивідуальне проектування будинків, так і доробку існуючих проектів будь-якої складності. В останньому випадку, вартість змін залежить від обсягу необхідних змін, а також змісту наданого проекту в цілому. Крім цього, зауважимо, що ми готові приступити до будівництва і по вже наявному у замовника проекту!

При зростаючої конкуренції на ринку будівельних послуг, наша компанія дотримується помірних і доступних широкому споживачеві цін на вироблені нами роботи без втрати якості!

Ми повністю дотримуємося взятих на себе зобов'язань, що веде до довгострокових відносин з клієнтами за принципом: «хочеш отримати завтрашнього замовника - почни з сьогоднішнього»!

Замовити

Ви можете зробити заказ прямо на сайті.
Ми розглянемо його і зв'яжемся з вами