• Русский
  • Українська

(044)501-53-38
(067)406-44-42
(093)203-20-23

Натяжні стелі

Якісні натяжні стелі для вашого будинку

Ремонт квартир

Професійний ремонт квартир під ключ

Дизайн ресторанів

Дизайн інтер'єру приміщень і рекламні вивіски

Сучасний дизайн

Сучасні ідеї за прийнятними цінами

Нові технології

Ще один вид енергозберігаючих систем
- Це комплексна система
розумний будинок

Економимо в будинку

Енергія сонця і води для Приватного будинку
Опалення приватного будинку,
Система тепла підлога

Послуги електрика

Монтаж і проектування Електромереж

Проекти будинків

Індивідуальне проектування

Онлайн питання

Благоустрій

Обустройство водоемов и прудов Озеленение: устройство газонов, посадка растений Мощение дорожек

Благоустройство территорий в КиевеЯкщо у вас багата фантазія, то внутрішній двір будинку можна представити як завгодно. За гарним парканом можуть рости зелені підстрижені газони з клумбами, альпійською гіркою, басейном, майданчиками для дітей, садом каменів. Використовуючи малі архітектурні форми; вулички, ліхтарі, містки, лавки, навіси, колодязь, ви можете створити маленьке затишне містечко на своїй ділянці.

Ми надаємо широкий спектр послуг з благоустрою:

     Ми виконуємо такі види робіт:

  • Ландшафтный дизайн і планування територій
  • Озеленення: влаштування газонів, посадка рослин
  • Будівництво, виготовлення, установка заборів і огорож
  • Виготовлення та встановлення воріт
  • Облаштування водойм і ставків
  • Будівництво, монтаж басейнів
  • Будівництво альтанок і пергол
  • Мощення доріжок

Для детального ознайомлення з цінами, звертайтеся до нас в офіс, або за телефонами в Києві


Ціна будівельних робіт залежить від трудомісткості і вартості використовуваних матеріалів при будівництві. Довірте свою ділянку професіоналам, і ваш сумовитий пустир навколо будинку перетвориться на прекрасний казковий дворик. Освоєння та благоустрій ділянки.

Планування садової ділянки

ландшафтный дизайн

 

 

Типових рішень планування садової ділянки немає, тому розміри різних функціональних зон та їх взаємне розміщення кожен визначає виходячи зі своїх бажань і можливостей, з урахуванням рельєфу території, орієнтації ділянки по сторонах світу, обсягу особистого підсобного господарства тощо. Д.

 

У будь-якому випадку радимо не поспішати з посадками, спочатку треба все спланувати, щоб потім не виправляти помилки. Освоєння ділянки починається з складання плану, на якому зображуються рельєф, великі дерева, під'їзна дорога і інші особливості місцевості. Необхідно врахувати, де розташований ваш ділянка - в низині або на височини, і вирішити у зв'язку з цим питання про необхідність меліоративних робіт на придбаній землі.

Самі будівлі, що формують центр ландшафтного проекту, основна мета якого - згладити неприродність геометрично правильних конструкцій, пом'якшити їх тиск на навколишню природу, прибрати будівельне сміття, замаскувати дефекти і вади. Будівлі можуть бути одно-або багатоповерховими, одиночними або комплексними, приватними або комерційними, типовими або стилізованими, призначеними для найрізноманітніших цілей.

благоустройство территории

 

 

 

Посадка та розміщення рослин повинна мати груповий характер, тобто рослини одного виду або близькоспоріднених видів повинні бути посаджені в безпосередній близькості один від одного, в іншому випадку місцевість набуває куций, пустельний вигляд.

При посадці рослин та проведення інших художньо-оформлювальних заходів слід уникати прямих ліній. Рослини особливо не рекомендується саджати по прямій лінії, так як це не сприяє розвитку у них кущистості. Вкрай сувора симетрія також небажана через свого неприродного вигляду, хоча певна врівноваженість і збалансована композиція елементів дизайну повинна неодмінно бути присутнім.

Відомо, що в низині температура на п'ять-шість градусів нижче, ніж на піднесеному місці, і плодово-ягідні культури більше піддаються вимерзання. В таких місцях скупчується велика кількість вологи, що негативно позначається на зимостійкості рослин.

Якщо на низинних ділянках основні проблеми виникають через температуру, то на відкритих і піднесених місцях постійну загрозу представляють сильні вітри, які наносять пошкодження деревам і кущам. Захистити садово-городні культури від вітрів можуть дерева з густими кронами, суцільний паркан або всілякі живоплоти.

Все це необхідно враховувати, складаючи план ділянки. Перебуваючи на ділянці, визначте, де рівень землі вище, де нижче. Це дасть вам уявлення про напрям талих і зливових вод, про місця кращого чи гіршого прогрівання грунту променями сонця.

благоустройство

Головне - визначити ідеальне розташування будинку, городу, ставка. Якщо ваша ділянка знаходиться на південному схилі - це кращі умови для рослин. В цьому випадку під будинок і споруди вибирають майданчики з північної сторони, щоб тінь від них не падала на посадки, а перед будинком залишалася сонячна галявина. Північний схил створює погані умови для освітлення і прогрівання грунту сонцем. Щоб поліпшити родючість грунту, можна розділити всю територію на тераси, укріплені підпірними стінками.

 

 

Тераси розташовують з ухилом із заходу на схід і закладають горизонтально. Має сенс вирити нагорі ділянки ставок, щоб воду використовувати для поливу, а грунт, що звільнився - для спорудження терас. При розташуванні ділянки на східному або західному схилі майданчик під житловий будинок роблять на піднесеному місці, а в низинах намічають господарські споруди.

В низині можна також помістити ставок, а грунт і грунт, що залишилися після його викопування, використовувати для вирівнювання схилу, якщо це необхідно. План ділянки повинен передбачати зручне розміщення і взаємозв'язок всіх необхідних споруд та елементів саду.

Для цього проводиться функціональне зонування ділянки, тобто поділ його на основні зони. Визначається, де знаходитимуться господарська зона, зони під будинок, сад, город, ставок, басейн, дитячий майданчик і т. Д. На плані розміщуються основні рослини і вказується посадковий матеріал.

Всі зони садової ділянки мають умовні кордони, і все-таки їх бажано відокремити один від одного. Це досягається різними прийомами планування: посадкою живоплоту, спорудою оригінальних споруд.

Важливо відокремити господарську зону, інші ж зони можуть об'єднуватися і доповнювати одна іншу. Необхідно правильно намітити розташування доріжок, що з'єднують між собою всі споруди і зони. Одна з умов вдалого планування ділянки - облік сторін горизонту.

Необхідно знати, як висвітлюється ділянку протягом дня і в різні пори року. При виборі місця під будинок треба пам'ятати, що від будівлі падатиме тінь; з північного боку фасад будинку завжди знаходитиметься в тіні, а з південної - перегріватися в ясну погоду.

Тому найоптимальніший варіант розміщення будинку - в напрямку із заходу на схід. Місце для будівництва будинку вибирається в східному або південно-західному куті, або в середині ділянки. Бажано враховувати і розташування будівель на сусідніх ділянках.

Так, будинок від будинку розташовується не ближче 6 м, а від господарських споруд - не ближче 7 м. Якщо ви хочете спланувати ділянку так, щоб краще використовувати землю, будинок треба ставити у більш короткою його межі. Між вулицею і фасадом будинку бажано влаштувати палісадник. Від вулиці його можна відокремити парканом або живою огорожею.

ландшафтный дизайн

Палісадник зазвичай служить декоративним бар'єром від шуму і пилу або виконує естетичну функцію. Господарські споруди, як правило, споруджують в глибині ділянки, на значній відстані від житлових будинків, але іноді їх прилаштовують до самого будинку. При розміщенні надвірних вбиралень, майданчиків для компосту, приміщень для тварин і птиці повинні дотримуватися санітарно-епідеміологічні норми.

 

Гараж розташовують близько до в'їзду на ділянку. Іноді його ставлять впритул до огорожі ділянки, щоб ворота виходили на вулицю і знаходилися на одному рівні з огорожею. Поруч з будинком, зазвичай в протилежній стороні від господарських будівель, розташовують зону відпочинку з газоном, альтанкою, декоративним водоймою, басейном, дитячим майданчиком, квітником, альпійською гіркою і т. Д.

Що входитиме в цю зону, повністю залежить від ваших захоплень, можливостей і звичайно розмірів ділянки. Сад і город розміщують за місцем для відпочинку. Окремо один від одного розподіляють плодові дерева, чагарники, овочеві культури, полуницю. При цьому необхідно враховувати потребу рослин в сонячному світлі. Щоб плодові дерева і чагарники не затінювали овочеві культури, їх розміщують з північного боку ділянки. З південної сторони можна відвести місце під овочеві грядки і полуницю.

Замовити

Ви можете зробити заказ прямо на сайті.
Ми розглянемо його і зв'яжемся з вами