• Русский
  • Українська

(044)501-53-38
(067)406-44-42
(093)203-20-23

Натяжні стелі

Якісні натяжні стелі для вашого будинку

Ремонт квартир

Професійний ремонт квартир під ключ

Дизайн ресторанів

Дизайн інтер'єру приміщень і рекламні вивіски

Сучасний дизайн

Сучасні ідеї за прийнятними цінами

Нові технології

Ще один вид енергозберігаючих систем
- Це комплексна система
розумний будинок

Економимо в будинку

Енергія сонця і води для Приватного будинку
Опалення приватного будинку,
Система тепла підлога

Послуги електрика

Монтаж і проектування Електромереж

Проекти будинків

Індивідуальне проектування

Онлайн питання


Будівництво

Будівництво приватних будинків і котеджів

Етапи будівництва:

Проектування

Проектування будинків і котеджів

Додаткові послуги:

Ремонт

Комплексний ремонт і ремонтні роботи

Етапи ремонту:

Дизайн

Дизайн

Додаткові послуги:

Інженерні мережі

Інженерні мережі

Благоустрій

Будматеріали

Будматеріали

Розумний будинок

Система Розумний будинок

енергозбережні системи

Енергозбережні системи

Цены

Ціни

Ми не обмежуємо свою діяльність будівництвом будинків під ключ. Процес нашої роботи спрямований на проектування і реалізацію будь-якого капітального будівництва. Приватні будинки, котеджі а також інші малоповерхові будови. Ресторанні комплекси, готелі, готелі адміністративні будівлі. У комплексі з прилеглою інфраструктурою; обгороджуваннями, стоянками, навісами для автомобілів, декоративними газонами, і системою зовнішнього освітлення. При реалізації проектів пропонуємо використання сучасних енергозбережних технологій.

Маючи гнучку систему управління, ми в найкоротші терміни виконуємо окремі етапи будівництва, по зведенню фундаментів, стін, перекриттів, покрівлі і ремонтно-обробні робіт у будь-яких об'ємах від косметичного до капітального ремонту; сантехніка, електрика, опалювання, вентиляція, кондиціонування, слабкострумові і енергозбережні системи для приватних будинків, квартир, офісів.

Скільки і як працюємо?

Проектно - будівельна компанія "Лідер" заснована в 2003 році. За всі часи у зрості та спаді будівельної галузі в Україні, ми завжди залишаємось вірними своїм ідеям і принципам. Лояльність цін і висока якість сприяли нам пережити скрутні часи. Головним успіхом наявності постійних замовлень, в умовах конкуренції, є партнерство, а також, рекомендації наших клієнтів своїм знайомим. Ми дуже цінуємо співпрацю на підрядній основі. Наші фахівці розуміють важливість і відповідальність, виконуючи всі будівельні роботи. Якість наших послуг є головним пріоритетом в роботі.

Увесь комплекс послуг і вартість наших робіт по праву належить Вашому укладенню. Але для нас головними є точність в термінах виконання робіт, гарантія якості і повна прозорість фінансів з укладенням договірних зобов'язань.

Досвідчений підхід і виконання комплексних завдань у будівництві під ключ. Проектування, дизайн інтер'єру і екстер'єру, виконання ремонтних - будівельних послуг, а також окремих етапів будівництва по зведенню фундаментів, стін, перекриттів, покрівельні роботи, фасадні роботи усіх видів, включаючи технологію вентильованого фасаду в стилі клінкер "сканрок". Усі ці роботи і багато що інше, виконують наші перевірені фахівці. Ми не прибігаємо до послуг підрядних бригад для нашої роботи. Сьогодні ми не зраджуємо своїм традиціям точно також, як і 10 років тому залишаючи по праву називати, себе фірмою "Лідер" виконуючи увесь комплекс послуг з проектування, реконструкції, ремонту і будівництва, як приватних об'єктів, так і комерційних

Ми працюємо на взаємовигідних умовах, надаючи якісні послуги і виконуючи усі види будівельно-монтажних робіт, а також проводимо внутрішні і зовнішні обробні роботи, ремонт будинків і квартир, ресторанів, офісів, торгових площ магазинів, готелів, банків і державних установ.

Ми пропонуємо сучасні перевірені нашим досвідом технології, високу якість послуг і доступну вартість. 


Як проходить наша з Вами співпраця?

Двері нашого офісу відкриті з 8 : 00 до 18 : 00
м. Київ, вул. Новоконстантиновская, 4а, 2 - поверх, офіс 207.

т. 044 501 53 38;  044  592 25 67;  067 406 44 42; 093 203 20 23

  • Заздалегідь Ви можете відправити запит на пошту info@pklider.com.ua менеджер напряму відповість в листі або передзвонить для уточнення інформації : будівництво будинку, будівельні, ремонтні або проектні роботи.
  • Керівництво компанії зробить усе можливе, щоб запропонувати і затвердити проект, що максимально відповідає вашим побажанням, графіка оплат і термінам виконання робіт в стислі терміни.
  • Cпециалисты складуть кошторис з вказівкою вартості матеріалів, робіт і термінів виконання.
  • Визначуваний графік проведення робіт. А також стверджуємо скільки часу піде на кожен етап залежно від поставлених завдань - проектування, дизайн або ремонт (демонтаж, монтаж, обробка, декорування і т.д)
  • Укладаємо Договір і затверджуємо графік фінансування.
  • Приступаємо до виконання робіт.

Наша компанія строго дотримується усіх домовленостей, термінів виконання і зобов'язання, узятих на себе.

Гнучкий підхід до реалізації завдань у поєднанні з суворою дисципліною дозволяють нам досягти високої якості роботи в строго встановлений термін, не виходячи за рамки розрахованого кошторису.

Довіряючи нам будівництво котеджів  чи ремонт приміщень, Ви отримуєте високоякісний результат, в погоджені терміни.

Не забувайте дізнаватися про наші акції. Які зосереджені передусім на приємний подарунок для Вас.

Замовити

Ви можете зробити заказ прямо на сайті.
Ми розглянемо його і зв'яжемся з вами